Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Nekrenta svoris

2015-03-24 08:02:24
Sveiki, mano situacija identiska, bet as ja nuo gruodzio taip stringu, ir su dietologe konsultavausi, ir meniu gieztai palei valandas ir sportas...aisku su sportu ne taip intensyviai, bet +1kg -1kg, nebekreipiu demesio i svarstykles :D juolab, kad rubai vaizdziai padidejo :D

beje, manau, inetatar atveju maistas kaupti atsargas pradejo, nes buvo ir "apsiryjimo" dienu ir sveikos mitybos, gal dar ir nedavalgymo, reikia laiko manau :)
2015-03-24 08:27:34
Nemanau, kad reiktų koncentruotis tik į svorį, reikėtų atkreipti dėmesį į apimtis, mėnuo kaip laikausi šios programos, jei tai vertinti svoriu - man nukrito vos 3 kg. Paskutinę savaitę nė vieno gramo nepraradau, tačiau vertinant apimtis, pokyčiai visai kiti. Įvertinkime tai, kad raumenys sunkesni nei riebalinis audinys. Ar matuojate save? Ar matote kažkokį pokytį? Jei ir čia nėra pokyčių, tada tikriausiai verta susimastyti ar esame sąžiningi patys prieš save :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS