Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Palaikykit vienas kitus ir mane :))

2015-06-18 19:33:30
eiveli, tu šaunuolė. Tavo pasiekimai motyvuoja ir kitus. 3kg per 2 savaites labai geras rezultatas. Aišku ir mityba, ir sportas čia labai padeda. Ypač kai kasdien sportuoji.
Aš dar tik pradėjau nuo antradienio, dabar porai dienų išvykau į komandiruotę, tai sunkiau laikytis nurodymų, bet stengiuosi. O su sportu ne taip stipriai draugauju - įsitraukiau sportą į 2 dienas. Ir tai jau man pasiekimas :) Bet imant pvz iš tavęs, reikia jaučiu bandyt pratintis sportuoti kas antrą dieną, 3 kart per savaitę bent.
2015-06-18 23:28:11
Ačiū ačiū už pagyras, mane jos motyvuoja ir neleidžia sustoti ;) Sportas ir man nebuvo draugas anksčiau, prieš kokius 2 metus, ėjau į salę, tai atrasdavau priežasčių, tai man koja viena kitaip sportuoja, tai man sportiniai bateliai spaudžia, tai nuėjus nežinau kuo griebtis, kokių treniruoklių ir begales visokių "ekskiūzų" kaip sakoma :)))) Na o dabar turiu programą, žinau kad atėjau sportuoti, žinau kaip ką daryti, nekreipiu dėmesio į nieką, ausinukai ausyse ir atsiduodu sportui, pasirodo su tais pačiais sportiniais bateliais dabar sportuoju ir jie man nespaudžia ir viskas ten gerai, pasirodo noro labiau reikėjo ;) Beje namie nemėgstu sportuoti, tuoj tai tas tuoj anas... O ten salėje esu atitrūkusi nuo viso pasaulio ir atsidavusi tik sportui ;))) Sėkmės man ir visiems! :)))
2015-09-30 12:33:44
prisijungiau lygiai prieš mėn, ir koks stulbinantis rezultatas- 8 kg kaip nebūta :) sėkmės ir jums
2015-09-30 13:01:03
aš šiandien eisiu su roll shaper padirbėti... na, ten tinginių darbas:) bet vis tiek:)
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu