Apie viską

/

Apie viską

/

Lieknėjimo draugija motyvacijai

2015-03-03 19:17:59
sveiki visi, siekiantys savo tikslų. Temos esmė ta, kad užsiregistravau šioje sistemoje prieš daugiau nei mėnesį, numečiau šiai dienai 5.5, pradėta nuo 91, dabar 85,5 kg ( esu moteris, 168 cm ūgis), viskas buvo tiesiog tobula,kol stiprus gripas nepaguldė lovan. savaitę nesportavau,tiesa mityba buvo gera. Bet matyt po ligos, organizmas išsibalansavo, nes toks apetitas atėjo, kad negaliu susitvarkyt, vakar buvo baisioji diena,kai pirmą kart nusiženngiau kilo.lt ir ne per lucky day viršijau labai daug kalorijų. Žodžiu, dabar pradėjo labai trūkt motyvacijos, Todėl labai norėčiau prisikviesti panašaus svorio merginą ar merginas ar iš vis, merginas, kurios norėtų rimtai mest svorį, galbūt susikurt facebooke kilo.lt grupę, kur merginos galėtų dėt motyvacijas,kiek sportavo, ką valgė,prisijungt galętų net tos, kurios jau išėjo iš čia, bet vis dar nori numesti ar įkvėpti kitas. Balandžio 20 iįvažiuoju į šiltus kraštus, noriu atrodyti bent kiek galima padoriau, žinau,kad jei visko laikyčiaus ir padaryčiau kardio daugiau, galėčiau atsikratyt 10 kg. Todėl labai kviečiu atsiliepti, kurios galbūt net norėtų eiti lažybų su manim,ar numesiu tuos 10 kg,nes man verkiant reikia motyvacijos ir palaikymo:)
2015-03-03 19:58:54
Labas, nors ne mergina as, bet man didziausia motyvacija yra veidrodis, kiekviena diena du kartus, prisiverciu i pusnuogi save paziuret veidrodyje visu ugiu. tada dingsta oziai ir imuosi vikdyt uzduoto plano :)
2015-03-03 21:03:02
taip, bet čia gal vyrukam daugiau veikia, nes kai pažiūri į veidrodį ir ten taip baisu, kad iš vis nieko nebesinori daryt, nes atrodo nepasiekiama kažkas geresnio, čia matomai dėl to, kad svorį metu jau n kartų....seniau tai tikrai būdavo motyvacija, bet su metais vis sunkiau daros metant svorį tą motyvaciją rast ...
2015-03-03 22:37:06
Sveika, aš panašaus ūgio, tik sveriu truputį daugiau. Bandom drauge :-)
2015-03-03 23:11:39
Labas. As dar tik pradedu kelione su kilo.lt, bet emociskai labai sunkus laikas man siuo metu, tai vis taip ir neisivaziuoju, dar net pratimu neisbandziau. Ir "neuzsikuriu" kazkaip, nors atrodo, kad noro yra. Gal cia irgi motyvacijos stoka. Mano ugis 164, o svoris 76kg.. Kadangi turiu mitybos sutrikima, tai nuotaikos ir emocijos yra mano silpnoji vieta. Bet mitybos rezimas, valgymas konkreciu metu man bus labai i sveikata, psichologine irgi :-) Reik kazkaip pasistumeti. Jungciausi i kompanija ;)
2015-03-04 07:51:49
Merginos, pas mane panašiai :) galiu sakyt, kad ipratau valgyt pagal čia rekomenduojamus laikus, ir skaitau tai pliusu. Taigi vienas pliusas yra, dabar lauksiu kito (sestadieni) - vel pamazejusiu apimciu. Svarbiausia - neskubet, o ramiai judet i prieki :) as irgi jungiuosi prie jusu :)
2015-03-04 10:20:47
Ok, lažinamės dėl tų 10 kg :)
2015-03-04 10:40:02
su svoriu svyravimais gyvenu 16 metų nuo 47 kg iki 93 kg, ūgis 161 cm, 3 gimdymai kasmet viską sujaukė iš esmės, šiuo metu be kilo.lt esu numetusi 6 kg, taigi, startuojam su 87 kg, greitų pokyčių nenoriu, nes žinau, kas būna vėliau, nboriu po truputį sveikiau maitintis, sportuoti ir kad tai perimtų ir vaikai :)
2015-03-04 19:13:44
Mano šiandieninis startas ties 90.
Tai drastiškumų ir nereikia, valgiaraštis sudarytas gerai.
Svarbu nenuklysti į šoną su „skaniukais“.

2015-03-04 21:31:25
sveiki ,ir as jungiuos i jusu kompanija ,esu naujoke ugis 1,65 svoris 86 tad yra ko darbuotis cia} Palaikykime vieni kitus ir irkimes i prieki .Su kompanija lengviau ir smagiau} o as zinokit noredama atsisveikinti su taip megiamais pyragais nusipirkau mascarpones torta ir susveiciau per dvi dienas ,nu rytoj pradedu nuo avizu koseles ,linkiu visiems sekmes ir geros nuotaikos
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu