Sportas

/

Sportas

/

Lanko sukimas

2015-01-29 22:54:37
Sveiki. Viename iš seminarų Andrius sako, kad sukti lanko nerekomenduoja, nes galima pakenkti stuburui, „užsitarnauti“ mėlynių ir panašiai. Man įdomu, ar kalbama buvo tik apie lankus su „burbulais“, ar apie lankus apskritai? Kiek suprantu, naudojant specialų diržą sukant lanką, tikrai nebus mėlynių ir tikriausiai nebus pažeistas stuburas. Man lanko sukimas labai smagus užsiėmimas, todėl nenorėčiau jo išbraukti iš savo dinotvarkės, tad norėtųsi išgirsti išsamesnę nuomonę šiuo klausimu.
Dėkui :)
2018-04-25 23:06:35
Apie lanko sukimą esu girdėjusi iš sporto specialistų, kad jo sukimas, su "burbulais" ar be jų, jokios naudos neduoda, nebent suktumėt sunkų geležinį lanką valandų valandas per dieną. Anksčiau ir aš jį sukdavau, turiu įsigijusi tą grublėtą, bet seniai pamiršau šį užsiėmimą, lanką supakavau ir išnešiau į rūsį. Bėgiojimas lauke ar kardio treniruoklis svorio metimui daugiau padeda.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu