Sportas

/

Sportas

/

Lanko sukimas

2015-01-29 22:54:37
Sveiki. Viename iš seminarų Andrius sako, kad sukti lanko nerekomenduoja, nes galima pakenkti stuburui, „užsitarnauti“ mėlynių ir panašiai. Man įdomu, ar kalbama buvo tik apie lankus su „burbulais“, ar apie lankus apskritai? Kiek suprantu, naudojant specialų diržą sukant lanką, tikrai nebus mėlynių ir tikriausiai nebus pažeistas stuburas. Man lanko sukimas labai smagus užsiėmimas, todėl nenorėčiau jo išbraukti iš savo dinotvarkės, tad norėtųsi išgirsti išsamesnę nuomonę šiuo klausimu.
Dėkui :)
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu