Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kelionė iki 60 kg

2015-03-02 13:10:41
Sveiki gyvi, kažkaip apmiręs forumas....

Po 1 mėn narystės pasiekimas - 3 kg. Labai džiagiuosi. Apimtis pasimatuosiu rytoj ir...tikiuosi irgi matysiu džiuginantį rezultatą :-)

Ką jūs?
2015-03-02 13:32:23
Slimline,

džiaugiuos tavo pasiekimais. Pas mane praeita savaitė buvo "kas gražiau patampys nervus" - to pasekoje svoris vel siek tiek grizo, bet apimtys dviejose vietose pamazejo :) nuo vakar ramiai grizineju i maitinimosi plana..taigi viskas vyksta vel i gera... :)
2015-03-02 14:06:21
Dee, puiku :-) Aš tai supratau, akd pats laiaks vitamin pagerti, nes su mano aktyvumu ir maisto kiekiu "šaratinė" suktis ne juokais pradėjo.

Kad apimtys pamažėjo ir kūnas geriau atrodo ir pati jaučiu, ir mtosi jau šiek tiek. Tas motyvuoja, noriu judėti į priekį :-)
2015-03-02 15:00:11
Labai gerai! džiaugiuos, kad lieknėjant ir savijauta gerėja :) šiuo metu aš aromaterapiniais aliejais gelbėjuos, nes vitaminų kaip ir užtenka - valgau daug daržovių.. (o, bet, taciau) reik pokyčius ir kitose vietose daryti :) aš džiaugiuos, kad skrandis pagal mitybos rėžimą pradeda urgzi maisto - ankščiau pas mane mitybos rėžimas nekoks buvo :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu