Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pabandymas :)

2015-01-19 09:34:36
Dziaugiuosi, kad prisijungiau cia:) Girdejus visokiu atsiliepimu, i r nors pati buvau numetusi svoriu nemzai, bet kazkaip supratau kad reikia pagalbos su mityba, tai yra palaikymo :) Siandien pirmoji diena, tai laukiu savo mitybos plano ir sporto programos, tikiuosi pasiseks. Nors kodel tikiuosi, zinau tai :)
2015-01-19 09:47:20
Sekmės Tau. O kokie svorio tikslai? :)
2015-01-19 09:59:16
Numesti apie 10 kilogramu, zinoma nesakau kad tik tiek, bet noretusi ir sieksime to. Manau net svarbiausia net ne svoris, o pagrazinti savo kuno linijas :)
2015-01-19 10:21:50
Sėkmės ir stiprybės. Aš irgi tik savaitės narė, bet -1,5kg nuteikė labai gerai ;)
2015-01-19 10:44:28
Na per savaite 1,5 kg tikrai gerai nuteikia :) Linkiu taipogi sekmes:) jau laukiu nesulaukiu savo mitybos plano :)
2015-01-19 11:30:21
JulijaN - o 1,5 cia tik mitybos deka? ar ir treniruočių? :) Man irgi tik pradžia :) Sekmės visoms ;)
2015-01-19 14:39:23
Cia niekur neraso del kavos ir arbatos :) numanau kad galima gerti tik be cukraus, ka jus siulote?

Ir dar klausimas o jums porcijos neatrodo per dideles, nes kaip pvz.priespieciai 2 bananai, siaip ju nevalgiau nes kaloringi, o cia net 2 arba 400 grudetos varskes, daug atrodo
2015-01-19 17:42:48
Dėl kavos, tai kažkur forume skaičiau,kad galima gerti, bet tik juodą ir be cukraus ir žinoma nereikėtų piktnaudžiauti ;) Kadangi kavos pati negeriu,tai dėl to man ramu ;D
O dėl porcijų, tai kaip kurios.. Vienos atrodo tikrai didokos kitos normalios. Bet čia irgi manau priklauso nuo tiek kokį kalorijų skaičių reikia suvartoti :)
2015-01-19 19:00:26
racionas nebeatrodys per didelis, kai pradėsite sąžiningai sportuot ir šiaip stengtis kiek įmanoma ne namie sėdėt, o užsiimt visokia veikla. Patikėkit, po mėnesiuko gali pasirodyt ir mažokos porcijos, ypač jei minimalus kalorijų limitas t.y. 1200
2015-01-19 19:20:12
Sveikos. Oho, per savaitę netekti 1,5kg yra laaabai daug. Sėkmės ir toliau sveikai mesti svorį :) Apie visus rūpimus klausymus, kad ir apie kavą, galima pasiskaityti skyrelyje "Pagalba"
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS