Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Barsu kelias

2015-01-21 22:10:25
just mūza, dėl bulvių... Aš ir pati jas dažnai naudoju ir svoris dėl to krenta ne mažiau ;) Man atrodo, kad "negalima valgyti bulvių" yra mitas. Jose tik apie 100 kcal/100 gr. Dėl grietinės... Aš nevartoju, bet jei žmogus įsideda šaukštelį, tai nemanau, kad tai iš esmės sugadins jo dietą ;) Aliejus tarp kitko kaloringesnis. Taigi... Aš manau, kad nereikia pūsti iš musės dramblio ir daryti tragedijos, kad kažkas pasigamino bulvių ar įsidėjo šaukštelį grietinės :) Jei žmogui tokiu būdu vis tiek krenta svoris, tai akivaizdu, kad iš principo jis eina teisinga linkme :)
2015-01-21 23:34:29
korekcija dėl kcal kiekio deficito sudeginti 1 kg riebalų. tai ne 3500, kaip rašė Ligita, nes tai angliškas matmuo taigi su koeficientu tai apie 8000 kcal deficitas, tačiau nėra taip kad bėgi ant takelio ir dega vien tik riebalai, sudeginam ka suvalge, netenkam skysčių, netenkam baltymų iš raumenš, o jei pavyksta 65 proc pulso pajėgumo optimumu treniruotis, tai efektyviausiai deginam riebalus, bet įvertinus visas aplinkybes po dešimčių dtreniruočių pagaliau sudeginam ta vieną kg riebalų, nors pastangų įdedam daug daugiau, nei kaip rašė 3500 kcal deficitas ir jau ištirpo. ištirpo svoris, (išsivalė žarnynas, netekom skysčių dėl daugiau baltymo vartojimo, mažiau skysčių kaupimo dėl druskos atsisakymo, mažiau vandens suilaikė dėl apėmingų maistų sugeriančių daug vandens virškinimo procese, kad sėkmingai "slinktų" virškinamuoju traktu ir tt.) taigi darbelio reikia daugiau įdėti netekti rielaų masės ir išsaugoti raumenukus arjuos užsiauginti.
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu