Motyvacija

/

Motyvacija

/

Kaip susigrąžinti motyvaciją

2015-01-14 15:27:17
Iš esmės ta LUcky day , mana reikalinga tik tam, kad turėtume kažkokį tikslą, kad va " nevalgysiu tortų , bandelių ir dešrų 6 dienas, o septintą - kiek tik noriu..." na, po pirmų 6 gal ir norėsis, bet paskui... tikrai nebe :) Žinau iš patirties :)

Taip, tokio valgiaraščio nesilaikysi visą gyvenimą, bet laikantis jos susiformuos nauji įpročiai (mėsa be bulvių, salotos be grietinės/majonezo) , kurie visam laikui pakeis mitybą. Nereikia norėti visko pakeisti per vieną diena.

Juolab, ir gabalėlis torto, ar šaukštas salotų su majonezu mirtinos žalos nepridarys.
Svarbiausia yra saikas.
2015-01-14 17:51:05
Aš kaskart manau, kad aš, matyt, turiu visai kitokias problemas, nei daugelis :) Man problema ne tai, kad aš atseit sveikai valgyt pasigamint nemoku (ir dar kaip moku - ir daug skaniau, nei čia esantys receptai), o tai, kad ryju kaip užsukta ir dar negaliu ramiai praeiti pro saldumynus... Jei kažkam bėda tik tai, kad pvz. nemokėjo pasidaryti salotų be majonezo, tai Jums tikrai labai pasisekė - išmoksit ir bus ramu :)
2015-01-14 20:13:33
Na taip, man būdingas emocinis valgymas. Jei padaugėja įtampos ar streso- maistas tampa išsigelbėjimu. Tačiau nemanau, kad reikėtų psichologo. Susitvarkau kol kas :)
Su maistu- šiandien antroji diena, kai sąžiningai išsilaikiau.
Vis bandau sau įteigti, dėl kokio tikslo tai darau.
Šiaip iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad taip, įpratimas nevalgyti majonezo, pomidorų padažo, saldumynų, baltos duonos, batonų ir kitų nesveikų patiekalų padeda jų nevalgyti ir baigiantis dietai. Bet yra toks posakis, kad kartą paragavęs negali sustoti yra visiškai teisingas. Čia kaip narkotikai :) Karta paragavai- o, nepriaugau svorio. Tai ir rytoj paragausiu. O po to stop ir neįsijungia...
Aš pati kovoju su po nėštumo likusiais kilogramais. Visada gyvenime susitvarkydavau, tikiu, susitvarkysiu ir dabar.
Bet kaip motyvuoti save? Kuo skatinti?
Lucky day yra tikrai geras dalykas. Juk gali save palepinti ir nesijausti "skriaudžiamas". Psichologiškai tai žymiai lengviau. Tačiau kitomis dienomis kažkokiu būdu reikia sustabdyti ranką, kuri griebia saują riešutų ar kokį saldumyną....
2015-01-14 20:35:20
NORINT SUSIGRĄŽINTI MOTYVACIJA - TEREIKIA PASISVERT ANT SVARSTYKLIŲ, APŽIŪRĖTI SAVE VEIDRODYJE, JEI IR TAI NEPADEDA, PAVARTYKIT FOTO ALBUMUS, PASIMATUOKIT TROKŠTAMĄ DRABUŽĮ..JEI TELPAT,GERAI,JEI NE-AIŠKU KĄ REIKIA DARYTI :D BETO,MOTERYS,ARTĖJA PAVASARIS, O PER KIEKVIENĄ PAVASARĮ NORISI "IŠSILUKŠTENTI" IŠ SAVO SENO KAILIO :)))) IR PARODYTI VISIEMS,KAD TU PASIEKIAI SAVO TIKSLĄ :) BŪTŲ NEPAPRASTA
2015-01-14 22:41:52
Jūs esate visiškai teisi. Taip ir dariau. Motyvaciją bent dviems dienoms grįžo. Ir visai lengva, ir visai maistas nevilioja.
Tik žinot, galvoju, kai kurioms iš mūsų (bent jau mano aplinkoje) yra tokia problema- veidrodis nerodo tikro vaizdo. Žiūri į save veidrodyje ir nematai, jog esi toookia stambi. Atvirkštinis variantas, kai esi perkarusi, o žiūri ir amtai stoooorą.
2015-01-14 23:14:05
Laima119, o kuo blogai riešutai? ;) Saikingai tai net labai geras maistas :) Aš pvz. riešutus ir visokias sėklas mėgstu dėti į salotas... Ir nesuvalgai jų daug tada, ir salotos skanesnės, ir sveika :) O dėl kartą paragavęs... Aš, matyt, kitokia, nei visi :) Picos nevalgiau nuo narystės kilo.lt (o tai yra 3 mėn.), bet... Vos ne kasdien apie ją pagalvoju :) Dėl psichologo... Lietuvoje tai kažkaip turi neigiamą atspalvį, o aš nieko blogo pasakyt nenorėjau. Pati pas jį dėl to norėčiau. Be to, formaliai jis čia yra (nors, kaip suprantu, niekas su juo nebendavęs). Apskritai, priklausomybė nuo maisto panaši į kitas priklausomybes ir nieko blogo jų gydymui pasitelkti specialistus :) Bet aišku galima ir pačiam :) Svarbu, kad vėl pradedate maitintis sveikiau :)
2015-01-15 19:40:15
Nesakau, kad riešutai yra blogai. Tačiau maitinantis pagal planą, jų tiesiog mityboje nėra.
2015-01-15 19:42:38
Šiaip nesveiko maisto aš irgi nevalgau jau labai seniai. Jokių picų, kebabų, mėsainių. Nevalgau mėsos- čia jau principo reikalas. Dėl psichologo aš jums pritariu- jis yra reikalingas kiekvienam. Tik kai kam dėl maisto, kitam dėl elgesio, trečiam dėl santykių ir t.t. Neįsižeidžiau tikrai. Aš esu iš tų, kurie turi rimtesnių problemų, kurias galėtų padėti išspręsti psichologas :)
2015-01-15 19:48:08
O pas mane motyvacijos kaip tokios near... nezinau, atrodo sako moterys pasimatuoja koki drabuzi- neilenda ir va - motyvacija ir zino , ka daryt. Arpa paskaito koki straipsni , sekminga lieknejimo istorija, pamato visiskai pasikeitusia mergina - ir va... MOTYVACIJA.
O man - nieko panasaus... jei neilendu i koki rubeli, ar matau sekmes istorija- man motyvacija krenta,, kokia as istizus, kad negaliu? Kokia bevale ir pan... ir tada , "kad jau ir taip stora, dar plytele sokolado katastrofos nepadarys..."....
Tik sikart tikiuos nenuleisti ranku... gal kaipnors... :)
2015-01-15 20:56:46
Jei ir toliau nėra motyvacijos, peržiūrėkit kilo.lt sėkmės istoriją t.y. kam pavyko numesti svorio. Smagiausia matyti 3 mėn rezultatus. Juk 3 mėn pakentėti galima? O rezultatai tikrai matosi :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu