Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

naujos dienos pradzia

2015-01-17 21:32:53
Taaaaip, užlipau ant svarstyklių ir išsigandau. Veidrodis jau irgi nebepuošia. Numesti svori laaabai sunku. Bandžiau aerobiką, sporto sales, baseinus, teko ir rytais begioti, bet svoris taaaaaip lėtai krito. Trenerė visad sakydavo 80% sudaro mityba, 20% sportas. Tą patį čia sako ir dietalogai,treneriai... Ir labai džiaugiuosi čia prisijungusi, nes čia yra "sveikos mitybos" ("dietos") planas :) Ir nereikia klausti ką,kaip,kodėl tą valgyti...viskas taip aišku. Mano tikslas nuo 94,3 kg numesti iki 65 kg. Kolkas čia prisijungusi antra savaitė :)
2015-01-18 18:01:57
just muza - ir kaip sekas siekti tikslo??
2015-01-18 22:29:42
Na ka gi - ataskaita.
savaite ne is lengvuju - darbu daug, rezimo laikymasis gedingas... o ir svori ivedant kazkaip suapvalino ne i ta puse, gavos kad numeciau 2 kg, nors realus rezultatas - 1,1 kg... savaitgalis pas tevelius taip pat nieko gero neatnese, tik valgyk, dukryte, valgyk, gi del taves stengiausi... zodziu nuo pirmadienio vel meginu kibti sau i atlapus ir laikytis rezimo!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu