Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-03-07 20:29:14
Ačiū loretukai už draugiją :-). Jaučiau už atlanto, kad draugai mane stebi, tai bijojau prisiryti:-), tik prisigėriau mohitos ir tapau čihita ha,ha,ha :-)))))))))))
2015-03-09 16:30:59
Sveiki visi! Gavau maisto netoleravimo testą ir rezultatai mane nuliūdino :-(. Pasirodo stipriai netoleruoju kviečių, ryžių, kukurūzų, visų rūšių riešutų, karvės pieno, kiaušinių, visų rųšių kopūstų, akštinių, sojos pupelių, mielių.
Kad negaliu valgyti pieno produktų ir kiaušinių - tai man šokas. Aš jais iki šiol mitau. Pasirodo svoris taip greit ir nekrenta, kaip norėčiau, nes tų produktų aš netoleruoju....
Prašiau dietologės pagalbos, reikia peržiūrėti dietą. Tai ką man valgyti??????
Yra daug produktų, kuriuos toleruoju vidutiniškai: avižos, morkos, bulvės, pomidorai, apelsinai, citrinos.
Belieka salotų lapai....
Padėkit, gelbėkit arba mirsiu iš bado :-(
2015-03-11 08:34:51
Nu va, į mano pagalbos šauksmą neatsiliepė iš forumiečių niekas,,,,,Jokio palaikymo, kaip sakoma skęstančiųjų gelbėjimas jų pačių reikalas:-).
Ačiū kilo.lt dietologei :-), ji tuoj pat atsiliepė į mano pagalbos šauksmą ir tuoj pat peržiūrėjo meniu. Tiesa, jo pasirinkimas labai sumažėjo, bet gyventi galima. Ji net pati abejoja ar man toks meniu nenusibos, Bet aš galiu, aš noriu numesti svorio ir pagerinti sveikatą!
Man tikrai pavyks!!!!!!!!!!
2015-03-11 09:10:18
Sveika,
Prisipažinsiu skaičiau kad pasidarei testą, bet man klausimų kilo daugiau nei paguodos žodžių. O kodėl tą testą darei? Ar tie produktai, kurių netoleruoji, alergizuoja ar koks kitas poveikis organizmui? Kur testą dareisi? Nes kol nesuprantu ką tai reiškia sunku parašyti ką nors, išskyrus palinkėjimą tvirtybės ir rasti savo meniu :)
2015-03-11 17:51:28
cihita palaikau tave ,laikykis sekmes
2015-03-12 08:56:21
Jau iš Loretuko užuojautos nesulauksi, :):):). Siūlau valgyti šokoladukus( kuriuose nėra riešutų pėdsakų), tikrai iš bado nenumirsi. Ir užsigerti raudono vyno taure.
Gerą čia pasiūliau.
O jei rimtai tai baisu, toks jausmas, kad viską iš dienos meniu išbraukė.
Tai gal čia tik koks laikinas netoleravimas, ar jis pasikeičia po kažkurio laiko???
2015-03-12 09:17:30
Sveiki,
tai butent, kas turejo atsiliepti i si sauksma, tai tik kilo.lt dietologe, nes ji yra sios srities specialiste, o ne
mes ;)
Mes daug ka galime prirasyti is nuogirdu, savo nuomoniu, bet kaip yra istikruju, tai kiekvienam savo, labai individualu irsubtilu... palaikau tave cihita, tikiuosi, per si laikotarpi pripratai prie naujo pasiulyto meniu ir grisi i eteri su puikiomis ziniomis...;)
2015-03-13 12:56:02
Sveikučiai:-), ooo žiūriu sulaukiau svečių :-), Smagu, galėčiau pavaišinti baltyminiu batonėliu ir vyno taure :-). Ačiū visoms parašiusioms :-).
Kas tas maisto netoleravimo testas ir kodėl jį dariau? Mūsų įstaigos darbuotojams Antėja (medicinos diagnostikos laboratorija) pasiūlė pasidaryti kraujo tyrimą. Susigundžiau ir aš. Juolab, kad dabar ir prieš tai laikiausi įvairiausių dietų, buvo įdomu sužinoti, kokių vitaminų, mineralų trūksta ir t,t, Bekalbant su laboratorijos specialistėmis išsiaiškinau, kad laikantis dietos būtina žinoti kokio maisto tavo organizmas netoleruoja, nes sunkiai krenta svoris, vystosi ligos ir t,t. Tada pasidariau ir jį. Viskas daroma iš veninio kraujo, tyrimai mokami.
Būdama kelionėje valgiau viską ir svorio nepriaugau, Aišku nerijau batonų, duonos, padažų ir t.t. Man buvo keista, kaip čia yra. Gavau tyrimus po kelionės ir paaiškėjo, kad smarkiai netoleruoju karvės pieno, kiaušinių, mielių, kviečių.... Kelionėje nebuvo pieno produktų visiškai. Namuose pieno produktai buvo mano pagrindinis patiekalas, nes aš juos laaaaaaabai mėgstu. Daug metų laikiausi baltyminės dietos :-) Dabar to pomėgio turiu atsisakyti, turi išsivalyti organizmas, nes sunkiai krenta svoris.
Mėsą toleruoju visą kuo puikiausiai, tai manau žaliavalge netapsiu, nes visiškai netoleruoju visus kopūstus :-).
Tiek žinių:-)
2015-03-13 16:15:24
Ale žiūrėk kaip įdomiai, kiek mano pažįstamų darė tą testą, ( suskaičiavau 6) , tai visi atsieit netoleruoja pieno produktų. Taip ir mano sesei buvo - 3 men ant daržovių ir mėsos. Aišku svoris krito ( ten dar buvo toks reikalas, kad galima aguročiai, o negalima cukinijos, nors aš kaip pati juos auginanti skirtumo nelabai matau} Po 3 mėn vėl darė tyrimą ir leido viską su saiku.. Dukra nuo kūdikystės netoleravo karvės pieno tai vien nuo kvapo pykindavo, aišku nevalgė ir pieno produktų, todėl l. silpni dantukai... Tikiu, kad dietologė nurodė alternatyvius kalcio šaltinius, nes jei mažesniems dantukai , tai vyresniems kauliukai...
2015-03-14 22:48:16
Ačiū Aisa už nuomonę :-). Kol kas pas mane su vitaminais ir mineralais gerai, tik trūksta baisiai vitamino D. Na truputį saulės gavau kelionėje, dar pagersiu ir viskas bus ok.
Šios savaitės rezultatai mane pradžiugino :-), po 1 cm nuo visur ir -0.5 kg. Kitų nuomone čia būtų vieni niekai, bet man smagu, aš važiuoju žemyn!!!!!
Kaip kiti nori saldumynų, taip aš noriu ko nors iš varškės :-). Šiandien mano Lucky day, tai pasidovanojau sau sūrelių :-). Žinau. žinau, kad pieno produktų kol kas negalima, bet guodžiu save, kad kitiems alkoholis irgi sveikatos nepriduoda, bet kartais visi paragauja.....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS