Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-02-17 10:31:10
Roberta, tai puiki proga važiuot ė į ritmą! Na bent jau man pirmi savaitgaliai besinaudojant kilo.lt budavo labai gerai pratinimuisi ir receptu bandymui :) tikiuosi greit pasveiksi!
2015-02-17 18:43:29
Sveiki! Oi kaip smagu, kad čia taip smagiai diskutuojame, viena kitą palaikome :-)
Bet man šiandien visai neliksma, nes mane apstojo...... laidotuvės. Šiandien buvau net dvejose, ryt vėl važiuoju.......Jaučiuosi išsunkta, kaip obuolys. Tai baliavoju, tai laidoju na ir gyvenimėlis :-(.Normaliai nepavalgiau, sustojo skrandis..... Kažkoks beprotiškas gyvenimo tempas.
Ar čia man vienai taip ar ir Jums gyvenimas kažkoks skubėjimas?
Kaip su tuo tvarkotės?
2015-02-17 19:42:22
Aš tai tvarkaus taip, kad vis sau primenu, jog man gyvenimo duota max 100 m., apie trečdalį jau nugyvenau :) Jei nugyvenau šį, kaip nors nugyvensiu ir likusius :) Ir tik nuo manęs priklauso, kaip - eidama iš proto ar ramiai ir maloniai :) Aišku, "stogo čiuožimo" epizodų pasitaiko, bet stengiuosi ilgam neįstrigti - einu pasivaikščioti, skaitau knygas, filmus žiūriu. Maloninu save, kai labai sunku :) Kas konkrečiai dėl maisto... Penktadienį - pirmadienį buvome Eglėje (Druskininkuose) :) Maitinimas toks, kad skrandis sustojo ir 3 dienas tualete nebuvau :DDD Trys maitinimai (vietoj įprastų n maitinimųsi) ir viskas arba riebu, arba saldu :) Vienintelis dalykas, ką galima tikrai kritikuoti Eglėje - maistas. Mane stebina, kad sanatorijoje siūlomi tokie nesveiki patiekalai :) Ryšium su tuo turbūt parsivežiau kokį 1 kg. pliuso. Bet mano sielos džiaugsmas to vertas :) Jei parsivežiau, tai numesiu ;) Reziumė - kad ir kas nutiktų, į gyvenimą reikia žvelgti lengvai ironiškai ir su didele humoro doze ;) Tada visos problemos greičiau baigiasi :)
2015-02-18 15:09:52
aha, ten maitina tai oho - daug:)
aš bandau jau penkta diena įeiti į ritmą, dar sunkoka, bet jau kažką darau...
2015-02-18 15:34:19
man pavyks:) man patinka tas pavadinimas:)
2015-02-18 20:47:55
Ačiū merginos už palaikymą. Roberta man tikrai pavyks, aš tuo net neabejoju:-). Žinoma tai gali užtrukti, bet aš lengvai niekada nieko negaunu:-).
Ligita, Tu mano asmeninis psihologas :-))))))))))))). Aš buvau Eglėje+.Švediškas stalas, valgai kiek nori. Kadangi turėjau daug procedūrų, tai nepersivalgiau. Man ir mano šeimai labai patiko.
Šiandien į gyvenimą pažvelgiau kitaip ( vėl buvau laidotuvėse),...
Gyvenimas yra gražus! Jo grožis priklauso tik nuo tavęs, kaip tu į jį žiūri, ko iš jo nori.
Forume skaičiau apie psihologus, psihiatrus ir t,t, Teisybę pasakius aš jų irgi bijau, Mano dukterėčia nuėjo, tai jai prirašė atidepresantų, nuo kurių taip sustorėjo, kad jauna panelė niekaip negali susitvarkyti su svoriu ir dabar. Daugumai psihologų patiems reikia psihologinės pagalbos :-)
Kaip Ligita minėjo reikia susirasti kažkokią mielą veiklą.
Ir dar: reikia gerai išsimiegoti. Skaičiau apie aktorių Andrių Žiurauską. Jo svoris pradėjo savaime kristi, kai jis pradėjo išsimiegoti. O problema buvo ta, kad jis miegodamas baisiai knargkavo, jo smegenys jį nuolat žadindavo, kad jis neuždustų. Neišsimiegojęs jis buvo vangus, stigdavo jėgų, nuolat gerdavo kavą, užkandžiaudavo. Pasekmė didelis svoris.
Taigi miegas yra mūsų svorio didžiausias draugas:-)


2015-02-18 22:43:53
Irike, visur ir visados pasitaiko blogų specialistų, bet man psichiatrai išgelbėjo gyvenimą ;) Ir tos psichologijos žinios labai susijusios su tuo. Be to, pažįstu gana daug žmonių, kurie geria antidepresantus, bet jų svoris dėl to nesikeičia :) Taigi, esu įsitikinusi, kad arba tie antidepresantai jai netinka, arba ji iš tikro geria ne antidepresantus (yra kitų psichiką veikiančių vaistų, kurie gali įtakoti svorį), arba... antidepresantai yra pasiteisinimas :) Mes visi mėgstam "nurašyti" viršsvorį vaistams, miego trūkumui, stresui ir pan. Bet kokiu atveju... Aš manau, kad net ir 50 kg viršsvorio yra geriau, nei depresija ;) Tai - labai rimta liga :) Tikiuosi, kad Jūsų dukterėčiai pavyks įveikti ir depresiją, ir viršsvorį :) P.S. Daugelis depresija sergančių žmonių turi viršsvorį, nes maistas jiems yra nusiraminimo priemonė. Kai ji pasveiks nuo šios ligos, gali būti, kad susitvarkys svoris :)
2015-02-19 07:57:29
pasisvėriau, per 5 dienas numečiau pusę kg>)
2015-02-19 09:08:18
Roberta, oho :) Nemenkas žingsnelis link tikslo ;)
2015-02-20 16:21:06
Valio, pasibaigė paskutinė darbo diena :-). Išeinu atostogų, tiesa nemokamų. Daug keliauju, todėl neužtenka atostogų. Gera žina yra ta, kad sekmadienį išvykstu į Kubą, bloga - ryt vėl laidotuvės.....
Svoris stovi vietoje, motyvacija krenta, iškritau iš ritmo. Vėl reikia psichologinės konsultacijos.....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS