Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2016-03-06 22:34:21
Naktaki, kaip tau sekasi? Ar aš praleidau, ar niekur nerašei apie save? Baaaaaaasiai smalsu :-). Susipažinkim: ūgis, svoris, tikslai, gyv, vieta, pomėgiai, šeimyninė padėtis ir,,,,, t.t.
2016-03-06 23:33:00
Savo gijos neturiu, bet parašinėju šen bei ten. Ūgis 178, svoris buvo 75, dabar 68. Tiek ir norėjau. Bet nuotraukose matau, kad dar daug baronkų ant talijos turiu. Tai pabūsiu su jumis kiek, dar ir svorio išlaikymas aktualu, nes nėra 2 mėn kaip aš čia, todėl neturiu įpročių.
Anekdotą radau: Taip norisi vyriško dėmesio, vyriškų rankų ant pečių, ant talijos... Ir dar talijos norisi.
Na metų turiu irgi į valias, tai iki talijos prisikapstyti vis sunkiau, o veidas liesėjimą išduoda: skruostikauliai atsikiša, žandai įdumba, lieka tik lietuviška nosis. Reik balansuoti tarp norų ir galimybių. :)
2016-03-07 08:07:14
Man tiek nedaug reikejo "pasitobulinti",o taip ilgai teko tai daryti.Pusantro men reikejo ,kad atsikratyciau 4 kg.Atsikraciau,kas parasys,kaip islaikyti?!Cia tai didziule problema ,ar tai reiskia ,kad" kilo.lt "ir apsigyvensime ....Geru rezultatu linkiu visiems.
2016-03-07 09:13:57
Man kaip Naktakiui,kad kaip nors iki talijos prisikapstyt.Ir kad veidas neliesetu!!! Kazkaip isbalansuoti.
Ir kaip Lavandai svoris krenta letai.
2016-03-07 13:30:15
Ei jus pesimistes, 4 kg per 1,5 men juk ne letai, o normaliai. Ar svori priaugot per 1,5 men? Ar manot, kad priaugt sunkiau nei numest?
Norit talijos, tai nesikudinkit vardan kilogramu, deginkit riebalus, formuokit figura, sportuokit :)
Cihita, arba tu susitari su savimi, kad nesvarbu kokios progos, cepelinu baliai ar pan. bet tu ju nevalgai, arba susitaikai su esama savo figura. Progu pasitaiko vieniems daugiau, kitiems maziau, bet turi ismokti atsispirti ir grieztai pasakyti ne (kaip Piesinys). Ateis pavasaris, vasara, sveciu ir progu nemazes, todel tai bus lyg uzburtas ratas.
2016-03-07 16:37:49
Oi Nora, gaila, kad paskaičiau vėliau, kai pietums buvo 2 cepelinai ir moliūgų sriuba.
Bet aš tokia gražutė: žandukai apvalučiai, krūtinė kaip Pamelos Anderson, pilvukas minkštas, o kojos... (velnias nerandu su kuo palyginti kojas). Fui, gal čia negeras maistas taip negerai veikia? :-).
2016-03-07 16:43:24
Susiimk Cihita :) Bet ar buvo mazai 2 cepelinu, kad dar moliugu sriubos reikejo? :) Va ir atsakymas tau, kodel tas svoris nekrenta :) Valgai ne tam, kad reikia, bet tam, kad nemoki atsisakyti :) Eik pas Piesini i kursus, ji tikra sios srities profesionale :)
2016-03-07 16:48:01
Gerai, gerai, prisipažįstu klydau, neteisingai valgiau, nesportavau, stoviu vietoje, rezultatų nematyti, visos mane tik lenkia (aš geraširdė, leidžiu:-)), bet........viskam yra "lubos".

Skelbiu cepelinams galą (nuo dabar) ir prasitęsiau narystę.
Pavakariai jau norma.
Sportas prieš vakarienę (pasiteisinimų nesurandu, nes namai tai sutvarkyti).
Vakarienei kiaušinienė su daržovėmis. Gyvenimas tęsiasi! Balių nebe nusimato.
Aš vis dar jauna (jaučiuosi :-)), nors šeštadienį sulaukiau trečio anūkėlio. Giminė plečiasi, lietuviškos tradicijos taip pat :-).
2016-03-07 16:52:54
Nora nebuvai sutikusi Piešinio. Ji taip pat atsisakyti nemoka, kaip ir aš. Kad gera rašytoja, tai niekas nepaneigs, o natūroje ji visai kitokia. Visą laiką plepėjau, o ji tik kukliai klausėsi.

Oiiiiiii, kaip skauda pilvą! Kad visu tuos cepelinus velniai nujotų!
2016-03-07 17:01:35
Sveikinu sulaukus trecio anukelio :)
Piesinys moka atsisakyti :) ji nusibrezia ribas ir ju laikosi. Del keliones i Lietuva ji visada sake, kad ten leis nukrypti :) O visur kitur ji stipri :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS