Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-08-10 14:43:05
Prisiduodu šią savaitę 73,7 buvo penktadienį. Buvo laabai įdomu šiandien lipti po užsitęsusios lucky day su pertraukom - 74,1. Šiandien vėl ritmas. Pastebėjau įdomų dalyką: buvau jubiliejuje, vakare pavalgiau neribodama penktadienį, šeštadienį gimtadienis- vakare šašlykai su daržovėm ir silkė su majonezu. (majonezo nebeatsimenu kada valgiau.. ) Sekmadienį visa užtinusi (gerai, kad niekur važiuoti nereikėjo:-))
Išvada: nebegaliu maitintis, kaip anksčiau, valgyti vakarais netinkamo man maisto (matyt nebeturiu kepenų :-))))
2015-08-10 16:39:58
Bet pagal svorį, po lucky day, sakyčiau 400 g. yra nedaug :) Šią savaitę susidėlios viskas į vietas.
Aš tai pastebėjau, kad per lucky day tarkim valgau ką nors, ką anksčiau valgydavau kibirais, dabar vos keli gabalėliai telpa. Esu nustebusi, nes porcijos šiaip nėra čia tokios ir mažos.... Matyt ne tik nuo kiekio priklauso, bet ir nuo riebumo ar pan. Taigi ir Jums turbūt taip pat ir kepenys yra, tik nenori jos jau bet ko :)
2015-08-13 22:37:33
Cihita,kaip laikais,kaip si savaite?
2015-08-14 09:57:43
Ši savaitė nieko naujo neatnešė..... Matyt kuo daugiau galvoju apie tą svorį, tuo jis mane labiau erzina. O jis laaabai svyravo, žinoma ne į mažąją puse. Ar nuo tų karščių ar dar velniai žino nuo ko organizmas kaupė skysčius. Atrodo kuo daugiau geriu, tuo daugiau jis manyje pasilieka. Kažkoks absurdas! Vakar pradėjau gerti kepenis valantį preperatą FANDetox, tai tualeto reikėjo vos ne kas pusvalandį :-). Svėrimasis ryt ir Lucky day ryt. Tikiuosi jei ne numesti, bent jau išlaikyti tą patį :-). Sau sakiau šį savaitgalį tikrai išsimatuosiu ( net neatsimenu kada matavausi), bet niekas neišeis, nes vakare išvykstu į sostinę pas dukrą :-). Man viskas susistatys nuo rugsėjo 1 d. ir miego ir poilsio režimas. Reiks anksčiau dukrą guldyti, vakarai eina vis tamsyn.
Mano užsibrėžtas tikslas numesti 2 kg iki 09.05 yra sunkiai įgyvendinamas, bet įmanomas.
Turiu vengti druskos, kad organizmas nesulaikytų skysčių. Tiek žinių šią savaitę, o kai sekasi jums?
2015-08-14 13:36:11
Čihita, gana išsisukinėti :))) Išsimatuoti išeis - tvarkingai susukta siuvėjo juostelė rankinėje teužima mažą kampelytį ;)
2015-08-14 13:55:56
rašau pirmą kartą, nors atsiliepimus vis paskaitinėju. Programoje esu jau keli mėnesiai, o rezultatų jokių.....vakarais laaaabai noriu valgyti, ką darote jūs, kai norisi maisto?. Suprantu, kad kvailas klausimas, o dar durniau tikėtis, kad kažkas be manęs išspręs šią problemą, bet gal kažką naujo sužinosiu. Radau, kad kažkas gamina veganiški, ar vegetariškus blynelius, kas tai per blyneliai?
2015-08-14 14:02:06
Man kilo.lt specialistai tarp pavakarių ir vakarienės kylantį alkį patarė malšinti daržovėmis. Aš bandau iš pradžių išgerti vandens. Jei nepadeda, po kurio laiko suvalgau agurkų, morkų ar pomidorų. Jei alkis tikras, o ne emocinis, šis būdas tikrai suveikia ir vakarienės sulaukiu be alkio pojūčio :)
2015-08-14 14:17:33
Saule, kaip suprasti jokiu rezultatu? Ar ne vieno kg nenumetei?
2015-08-17 20:14:42
Nu ne, teisybės šiam pasauly nėr. Kas meta svorį, o kas lieknėja! Vyras ir dukra tiesiog nyksta akyse nuo mano pagaminto maisto, o man nė krust. Jie juokiasi iš manęs, o man siutas ima, kaip čia taip? Einu nuraminsiu nervus ir prisivalgysiu sūrelių.........
2015-08-17 20:23:32
nera teisybes. o as tau parasysiu vietinius paprocius pas mus.
pusryciai-sumustinis su suriu ir antras sumustinis su SOKOLADU
priespieciai- kava su meduoliu
pietus - 3 sumustiniai su suriu
pavakariai -arbata su meduoliu
vakariene- mesa, bulves, darzoves, gerimai, vynai, alus ir.t.t
naktipieciai- vynas su suriu.
Ir kaip? visi LIEKNI! (beveik) turbut dviraciais bevazinedami tuos sumustinius pameta.
nevalgyk sureliu, valgyk agurka. Mes lietuves
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS