Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-07-02 15:24:51
Gerda, o ką tu naudoji iš to puslapio? Apžiūrėjau, yra gan neblogų prekių. Pasidalink patirtimi :-)
2015-07-02 23:45:50
Įdomu, įdomu. Pasidalinki :)
2015-07-03 08:09:15
Pirkau kol kas tik karamelinį sirupą ir braškinį. Abu, aišku, sintetinio skonio, nelabai primena natūralų. Kai valgai vienus, tai net sutraukia burną nuo saldumo. :D Bet su varške ir graikišku jogurtu braškinis sirupas tikrai skaniai sueina. :) O šiaip pamaišius tiek vieną, tiek kitą su jogurtu, skonis tikrai pagėrėja ir jei norisi kažko saldaus ir beveik be kalorijų - puiki išeitis. ;)
Girdėjau, kad šokoladinis labai neskanus, o blynams - geras, bet čia, aišku, labai individualu. :)
2015-07-04 13:07:37
Jei labai sintetinis skonis, tai nenudžiugins. Grūdėta varškė man ir be nieko labai tinka. O į jogurtą įsimetu dar truputį sėklelių skirtų salotoms :) Idėja kilo pamačius Aistės jogurtą su saulėgrąžomis, bet ten nemažai cukraus. Tad perku jogurtą be nieko ir pagerinu pati :) Žinoma, ne nulis kalorijų prisideda, bet ir nedaug.
2015-07-14 14:05:37
Nusidėjau.... mintimis, žodžiais, darbais ir apsileidimais. Nieko negaliu padaryti su savimi, nesilaikau tikslaus mitybos plano. Todėl svorio nenumetu, sustojau tarp 74-73 ir nė krust. Sode daug vyšnių, trešnių ir tiesiog ranka tiesiasi prie jų, o ypač vakare.
Raminu save, kad jos tuoj baigsis, dar porą savaitėlių ir viskas, pagundų nebus :-).
Iš kitos pusės, gal jau kažkiek pavargau gyventi pagal normas. Dabar vasara, daug judesio, daug pramogų, daug susitikimų ir svečių. Mano tikslas dabar nepriaugti. Aišku laikausi 5 valgymų režimo, nevalgau bele ką, nes kitaip matyt jau nebegalėsiu. Sumaišius produktus pučia pilvą, stringa virškinimas. Kitą dieną vėl grįžtu prie savo maisto tik..... nesveriu ir pavalgau vyšnių vakare.
Tokios mano nuodėmės. Galvoju ar kovoti su jomis ar tiesiog nepriaugti ir grįžti į normalų ritmą rugsėjį? Dar reikia numesti 5 kg. Atrodo tiek nedaug, o kartu ir labai daug, nes taip nekrenta kaip pradžiai.....
2015-07-14 14:17:24
Gal jei taip traukia prie uogų, pabandykite sportuoti vakare? :) Prisikirskit uogų prieš sportą ir išdeginsit tas nereikalingas kalorijas.
2015-07-14 14:56:46
Čihita, pirmas pagrindinis dalykas - kad išlaikai tuos 5 valgymus ir neužkandžiauji tarp jų, kaip suprantu :) o dėl trešnių ir vyšnių ir kitų uogų, jei įmanoma ir jų taip norisi, gal pajėgtum jų prisivalgyti pirmoje dienos pusėje, gal vakarop ir nebesinorės jau. O šiaip jei motyvacijos nors kruopėlę savy randi, stenkis laikytis. Nes po tų dviejų savaitėlių ateis kitos pagundos, rugsėjį dar kitos ir taip pasaka be galo :) tiesiog linkiu giliai savy paieškot atsakymų ir bus aišku tau, ką toliau daryti! ŠAunuolė tu kad stengiesi nepriaugt nė gramo. Ir linkiu ir dar numest kažkiek ;)
2015-07-16 15:12:57
Deje, deje, vyšnios ir trešnės davė savo rezultatų. O kaip gi kitaip, jei jos buvo valgomos vakarais prieš miegą :-(. Šiandien turėjau įvesti rezultatą (vedu šeštadienį prieš lucky day), nes jau nevedžiau ir ką jūs manote? Ogi +800 gr. Ar labai gailiuosi? Yra kaip yra, už visas nuodėmes reikia mokėti. ..
Jau vakar vakare nebevalgiau, šiandien laikausi pagal planą. Turiu dasivyti ir vėl mesti.
Ar geriat kilo kokteilį? Man telefonu įsiūlė, tai vėl prasitęsiu narystę. Teisybę pasakius vakar pokalbis telefonu mane priverti baigti su tom vyšniom. Gerai kai yra kontrolė, tai tiek daug nenugrybauji, laiku susiimi.
O kaip sekasi jums?
2015-07-16 16:26:14
Vien dėl uogų čia taip? ;O O visą kitą maistą valgei gramas į gramą be jokių cheat'ų?
2015-07-17 11:15:44
Gerda, matyt, kad dėl uogų :-). Vakar 2 kartus gėriau kokteilį, tai vakar tualete lankiausi n kartų ir šiandien -400. Pagal viską ryt turėjau vesti rezultatus, nes ryt lucky day. Bet praeitą sav nesuvedžiau, tai sistema paprašė. Ką gi ryt suvedu, papuotauju ir vėl pradedu iš naujo. Vyšnių atsivalgiau. Tikiuosi kitą sav. pasivyti ir dar numesti :-)
Linkiu jums ir sau sėkmės!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS