Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-06-04 10:44:44
Čihita, teks net ir lėkime atrasti tinkamą mitybos ir sporto ritmą. Juk kai pasieksime savus tikslus gyvenimas eis sava vaga - ir su laiko nebuvimais, lėkimais, šventėmis, užkandžiaujančiais kolegomis ir pan. Sprendimas tikrai yra, tereikia jį valandėlę pagalvojus rasti ;)

2015-06-04 15:50:55
Čihita, metu Tau baltą pirštinę, kviečiu į dvikovą, kas greičiau pasieks nuliuko zoną. Tu 70 aš 90. :):):)
2015-06-05 09:05:17
Taip leliumai, aš tą viską suprantu..... Bet nežinau, kas su manimi darosi, darausi apatiška, nieko nebenoriu, viskas dzin, nėra energijos Gal tai apsauginė organizmo reakcija į išorinius stresorius? Aš pastoviai noriu miego. Galėčiau užmigti net stovėdama. Naktį miegu, kaip "užmušta", ko n metų nebūdavo. Jei naktį nereiktų keltis į tualetą, tai iš vis būtų fantastiška:-)

2015-06-05 09:09:02
Oi loretukai, nežinau ar pasirašyti :-). Tau tik 2, o man visi 4. Kita vertus rimtai susiėmus, kaip ir galėčiau :-)
Nuo kada pradedam? Nuo pirmadienio? :-) :-) :-))))))) (kaip ir visos dietos:-)).
Gerai!!!!!!!
2015-06-05 13:00:23
Man beveik visą balandį ir gegužę buvo tokia būsena, kaip tu rašei. Net nežinau kodėl. Todėl , kai praėjusį svėrimąsi pamačiau -1,5 kg, nepatikėjau. Lipau ant svarstyklių antrą kartą ir vyrą pažiūrėt kviečiausi... maniau , kad nukrito puskilis, o šiandien vesdama svorį suvokiau, kad pusantro. Šią savaitę +100g. Supaisysi čia... Man tai buvo 6 mėn. kilo. Manau kad organizmas buvo pasiėmęs pertraukėlę, nors tiesą sakant ir aš kai kada " griešijau". Laukiu kol ateis smagesnis laikas ir galėsiu vėl susirinkti save iš gabalėlių...
2015-06-05 15:08:06
Oi, čihita, ne 2 , o 2,2.:):):). Bet jau irgi pavargau murdytis tuose kilogramuose. Kažko reikia imtis.
2015-06-05 15:37:33
Na tai imamės:-) Man sekmadienį lucky day, įvedu svorį ir pradedu.
Startas nuo birželio 8 d. (9 bus pusę metų kaip aš čia:-)
Ką gi, reikia naujos motyvacijos kitam pusmečiui :-)
Įdomu, ar yra koks žmogutis, kuris čia gyvena ilgiau nei metus?
2015-06-05 15:45:03
chikita,kiek atsikratei kg per puse metu? :)
2015-06-05 23:31:45
Čihita, dėl tokios būsenos kaip nuolatinis miego poreikis, apatija, nuovargis man asmeniškai buvo kaltas geležies trūkumas organizme (kraujo tyrimą pasidariau). Pradėjau gerti papildą, per porą mėn. atsistatė į normą ir savijauta pagerėjo, nebereikia po 12 val. išmiegoti :)
2015-06-07 22:21:12
Aš senesnė, nuo 11.28, šešto pabaiga buvo sunki, dabar jau vėl kaupiuosi...
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS