Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Man pavyks:-)

2015-01-11 19:16:15
Jau mėnuo kaip aš čia. Forume vis parašinėju, o sau ataskaitos kaip ir nedariau... Šiandien fecebooke pamačiau kilo.lt įdėtą 57 m. moters nuotrauką ir jos pokyčius. Aš taip pat iš tų vyresnių moterų, kur amžius svyruoja nuo 40 iki 50 m.(tikslius metus parašyšiu, kai baigsiu projektą, :-))))))). Tos moters pokyčiai mane užvedė. Nusprendžiau būti sąžininga pati sau, o Jūs mieli forumiečiai man padėsite:-) (labai tikiuosi:-)).
Taigi pradėjau 2014-12-09 su 82 kg., ūgis 166 cm.
2015-12-09 - 78.8 kg. Atsikračiau 3.2 kg.
šiandien Lucky day, bet nesijaučiu laiminga, nes žinau, kad svoris stipriai pakils. Ir iki tų 78.8 reikės dvi dienas kapstytis :-(
Gal jos ateity iš vis nedaryti? Bet neištversiu be kažko saldaus. Cukraus iš vis nenaudoju, bet kartais taip sunku, taip organizmas reikalauja kažko saldaus, kad net akyse tamsu. Tai šiandien valgau saldžiai, sūrelius. Bandau taip prikaupti saldumo atsargas:-)
2015-01-11 19:38:27
Irike, smagu, kad "užsivedei" savo temą.

Dėl lucky day, aš ateity irgi galvoju jos nedaryti, bet kaip ir Tau kirba klausimas kaip ištverti be visų skanėstų.

Dar tik svarstau, bet svarstau apie Lucky moment, o ne Lucky day variantą- visas dienas maitintis pagal planą, bet kartą per savaitę leisti sau suvalgyti kokį saldainiuką. Ir dar, prie viso to, pvz jei vieną savaitę "nusižengiau" šeštadienį, tai kitą savaitę ne anksčiau sekmadienio. :) žodžiu gautųsi toks slenkantis "lucky moment" grafikas. :)

bet čia dar tik pamąstymai. :)

Sėkmės, Irike. :) Tau pavyks. :)
2015-01-11 19:57:01
Ačiū IngridaCe:-). Čia būsiu pusę metų, svoris turi būti 68 kg, kol kas tikslas toks :-). Aš turiu įrodyti sau ir kitiems, kad ir vyrėlesnės moterys turi ir nori atrodyti nepriekaištingai. Turiu 3 dukras, mažiausiai trečiokei bus 10 m. Iš jos klasės tėvų esu vyriausia, bet ne prasčiausia (taip save motyvuoju:-)).
2015-01-11 20:52:30
Šiandien mano dukrai 32 m. Kadangi amžiaus skirtumas nėra didelis, tai mes kaip sesės :-). Beje, ji mane ir atvedė čia. Nebuvo galimybės nuvykti pas ją, tai švenčiu jos gimtadienį namie. Guodžiu save, kad ryt žinosiu dėl ko taip "paaugau" ir taip negraušiu savęs.
Dabar jau esu sąžininga pati prieš save. Fiksuosiu bet kokį nukrypimą, taip man bus daug lengviau :-)
2015-01-11 23:24:33
Irike, išdrįsot pasakyti savo svorį, o bijot pasakyti amžių. Juk kilogramų ir metų iš moters niekas neatims.:-):-):-):-)
Mano vienas iš motyvų taip pat yra, kad po 10 metų sūnaus klasėje gal ir būsiu vyriausia, " bet ne prasčiausia". :-):-) Čia tai geras!!!!
sėkmės visoms
2015-01-12 13:20:41
Ačiū loretukai :-). Paskaitinėjusi forumą susidariau nuomonę, kad aplink jaunos merginos ar moterytės. Tokiau, kaip aš kaip ir nemačiau arba jos nesireiškia... Tai man visiškai nevarbu. Metų aš nebijau parašyti - man lygiai 50 (opa, kai parašai, tai taip daug atrodo :-)), bet tiek aš tikrai nesijaučiu. Esu dviejų anūkėlių (6 m. ir 4 mėn.) močiūtė. Lekiu, kaip iš tos dainos "Močiutė mūsų jauna, su džinsais ir tekina". Aš visko noriu, man visko reikia, lyg skubėčiau gyventi....Mane supa irgi jauni žmonės :-)
Rytas prasidėjo su 0,5 kg antsvorio. Joooo, vakarykščiai saldėsiai padarė savo. Laikausi valgiaraščio, tik su vandeniu vėl problema, reiks pilti su piltuvėliu:-)
2015-01-12 18:00:31
Nu va loretukai, paskaičiau Tavo dienoraštį. Linkiu kantrybės auginant vaikelį ir ištvermės metant svorį. Kas link svorio, nepamirštu ir savęs:-)))))))).
2015-01-12 22:14:01
SVEIKOS,
PATARIU LABAI PASIŽIŪRĖTI RECEPTUS. TIKRAI YRA GERŲ,SKANIŲ "SALDŽIŲ" RECEPTŲ PIRMOS DIENOS PUSĖJE, KAI VALGOMI VAISIAI. ANTROS DIENOS PUSĖJE VALGAI DAUGIAU BALTIMINĮ MAISTĄ. TAIP ORGANIZME NESIKAUPIA RIEBALAI IR LENGVIAU IŠTVERI IKI "LUCKY DAY". PAČIĄ SISTEMĄ REIKIA PIRMA PERPRASTI,TADA VISKAS PO TRUPUTĖLIS PRADEDA TVARKYTIS, IR PER TAS 6 DIENAS NESINORI JOKIŲ SALDŽIŲ SŪRELIŲ :) SĖKMĖS :)
2015-01-12 22:21:51
P.S. IR ŽINOMA, VANDUO - PATS SVARBIAUSIAS ŠIOS MITYBOS DALIS. REIKIA JĮ IŠGERTI TIEK, KIEK REIKALAUJA SPECIALISTAI. AŠ PIRMOS DIENOS PUSĖJE IKI 14 VAL IŠGERIU 2/3 VANDENS...O TOLIAU PALAIPSNIUI IKI 18 VAL...NORS IŠGERTI REIKIA TIKRAI NEMAŽAI - 3,1 L.. VANDUO ATLIEKA LABAI DIDELI VAIDMENĮ METANT SVORĮ, IR T.T. SĖKMĖS :)
2015-01-13 13:35:48
just mūza, šią sistemą per mėnesį beveik perpratau :-). Galvoju, kad per pusę metų mokėsiu ją mintinai ;-). Galvoju čia apsigyventi ilgam......nes, man tai patinka:-). Aš galvoju, kad geriausi patarimai yra gauti iš buvusių storulių. Nes tik tas kas buvo panašioje situacijoje gali tave suprasti. O tokių radau čia daug. Nors kam gali atrodyti keista, bet aš tuo džiaugiuosi :-), kad yra likimo draugų, kurie jau mane aplankė, o kiti dar aplankys. Ačiū Jums visiems!
Apie save: po Lucky day svorio dar neatstačiau :-( ( kaip taip jis greit gali užaugti, negaliu suprasti). Turiu įeiti į 77 kg ribą. Nerimą kelią, kad penktadienį išvykstu į Austriją slidinėti. Ar man pavyks įveikti dar vieną iššūkį? O kaip su maistu, ar man išeis valgyti 5 kartus? Nu, kad nors išlaikyčiau pasiektą svorį. Gal kuri(is) slidinėjo, galėtų pasidalinti su manimi savo patirtimi:-)?
Su vandeniu dar nesudraugauju.... Dabar pilu į stiklinę ir geriu, nes taip grukšnodama jo nepriveikiu. Mastau kuo galėčiau jį paskaninti......
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu