Motyvacija

/

Motyvacija

/

Startas:)

2015-02-07 16:02:12
Labukas jungiuosi i Jusu gretas. Pradesiu kai tik gausiu valgiarasti ir i issinagrinesiu, manau tai turetu buti antradienis arba treciadienis. Siuo metu esu sastingyje, jau dvi savaites arba ta pati svori matau arba pliusa jei kazka kaloringiau suvalgau, tai grizus prie normalesnes mitybos tas pliusas nukrenta o daugiau nieko, tai bandysiu nauja valgiarasti gal isjudins mano lasinukus.
Esu 167cm, siuo metu sveriu 84kg, per menesi noreciau 4-5kg numesti, kadangi virssvorio yra pakankamai tai manau menesiui nera daug, o kaip bus matysim. Siuo metu esu labai motyvuota, o kaip bus toliau laikas parodys.
2015-03-02 22:21:44
labukas ir as jungiuosi i jusu gretas,tikiuosi rasti kolegu pabendravimui i sekme
2015-03-03 19:04:07
Labutis, ir aš isijungiau į jūsų gretas, manau rezultatai bus, tik kai pamačiau po pirmos dienos plius 300 gr. užlipusi ant svarstyklių, tai vos nenugriuvau :) bet mano sūnus jau išbandęs šią mitybą, tai nuramino, kad čia viskas gerai, kol medžiagų apykaita pagerės. Jis pasiekė tikrai gerų rezultatų
2015-03-04 07:11:45
pekinas22, tik jau nesisverkit po kiekvienos dienos, pakaks kartą į savaitę, ryte, nieko nevalgius dar. Svoris šokinėja nuo įvairių dalykų, nebūtinai priaugot riebalų.
2015-03-09 10:44:05
Sveikos aš irgi planuoju pradėti dar laukiu savo dietos :D baisoka :D
2015-03-09 11:28:35
Sveikinu įsijungus į mūsų gretas! Visiems sėkmės!
2015-03-09 16:09:37
Sveiki,
aš irgi prieš savaitę prisijungiau.. tik taip gavosi, kad jau kitą dieną po pirmos "dietinės" dienos, apturėjau operaciją, po kurios iki šiol nelabai galiu valgyt, siurbiau skystą maistą tik :)) nekalbu apie sportą, juo irgi kol kas užsiimti negaliu. Šiaip užsidegimas tikrai niekur nedingo, labai noriu visu pajėgumu kibt į šį pilną lūkesčių planą.. Kol kas man pasirodė sunkiausias dalykas suvalgyt pusryčius per pusvalandį po akių atmerkimo.. :D auginu mažą vaikelį, tai pirma su juo visą "programą" reik pasidaryt, o tada jau atsimeni, kad ir pati dar gyva :) manau pusryčiams rinksiuos kokteilius, kad galėčiau papusryčiaut lakstydama.. :) Mano ūgis 174cm, sveriu 81,5kg. Tikiuosi iki 65kg... KADA NORS :) . SĖKMĖS VISIEMS!!!
2015-03-10 18:47:52
Sveiki visi. :) Jungiuosi i Jusu gretas ir labai noriu pasiteirauti ar yra cia tokiu pat zmoguciu kaip ir as-bandanciu ne mesti svori,o ji priaugti? :)
2015-03-10 19:02:22
Labas. Nepykite, neskaičiau Jūsų visų komentarų. Prieš metus balandžio mėn. nusipirkau kilo.lt narystę. Per 2 mėn. labai griežto dietos plano laikymosi numečiau 8 kg. Išvaizda pasikeitė ženkliai. Mečiau nuo 70 kg. Žmonės manė, kad netekau 15 kg :)
Per vasarą tą svorį ir palaikiau, savarankiškai derindama mitybą. Turiu pasakyti, kad visą laiką važinėju dviračiu, tačiau nesportuoju pagal programą.
Nuo rugsėjo pasileidau :) Tik vos vos save valdžiau, be to nevažinėjau dviračiu. Stebiuosi, kad per tą bet ko valgymo laiką priaugau tik 2 kg. Dabar vėl esu čia. Kai susimoku, man didesnė motyvacija. Metu nuo 64 kg.
Tik noriu pasakyti, kad tai veikia. Išmoko suprasti, kaip reikia ir ką kada valgyti. O tai svarbiausia. Pernai kilo.lt naudojausi 3 mėn. Paskui nors ir turėjau dar narystę, bet nesinaudojau visai.
Sėkmės, badas kankina tik pirmas 3 dienas :D
2015-03-13 19:45:13
Labas. Aš jungiuosi prie jūsų. Prieš 10 metų esu numetusi 40 kg., tokį svorį išlaikiau iki dabar. Dėl valgymo jokių problemų, nes panašiai valgydavau kai mečiau svorį ir iki dabar, nemėgstu saldumynų, miltinių patiekalų, patinka žuvis, varškė, na dėl mitybos nebuvo sunku prisitaikyti tik vandens išgerdavau daug mažiau, bet susidorojau su tuo ir dabar išgeriu tiek kiek rekomenduoja. Bėda ta. kad nuėjus į sveciu per šventes ar kokį pobūvį ant stalo nerandi ką galėtum suvalgyti, tada arba bevalgyti, arba valgyti tai kas yra. Su sportu kiek sunkiau, daryti pratimus yra sunkiau nei sportuoti su treniruokliais, bet stengiuosi. Tikiuosi, kad neteks nusivilti istojus į kilo.lt. Palinkėkit man sėkmės.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu