Motyvacija

/

Motyvacija

/

Startas:)

2015-01-10 10:58:55
Ka tik uzsiregistravau..pilna entuziazmo!!! (net padariau 30 min. aerobikos treniruote)..ojeejjj...man sunku, as visa slapia :( nu bet ko noret su tokiu svoriu:DD Kazkaip turiu tai padaryt, nes kai pavartau jaunystes nuotraukas net graudu pasidaro..
2015-01-10 11:20:00
Sveika!
Smagu girdėti tokį uzsidegimą, taip ir toliau! ;)
2015-01-10 12:53:27
Man lygiai tas pats - pavartau foto - gi visai nieko buvau, dar noriu :) Dabar kai kas fotograuoja, tai stengiuos pabegt is kadro :) Irgi kol kas pilna entuziazmo,l siandien sulaukiau pirmos sekmingos dienos, tai noriu suvalgyt visko, ko buvau uzsigeidus per ta savaite, kad ir smegenis, ir skrandi nuramint, organizma geraaai suerzint, kad toliau dirbtu - tada, tikiuosi, nebus sunku kopti i ta kalna toliau :D Tiesa, del sporto - kaip tik uztaikiau, kad viename klube sia savaite atviru duru dienos, tai ejau visom dienom i siulomas treniruotes, be to, dukart per savaite teko kieme sniega nukasinet (irgi neblogas sportas). Jauciu viska, ka turiu ir ko neturiu. Labai tikiuosi, kad viskas vyks pagal plana. Oi, reikia butinai nusiotografuot dabar. Kai ziuriu tas nuotraukas KILO.LT klienciu, jau pasiekusiu kazka, seiles tista. Noreciau kazkada is as tokiomis pasidziaugt bei kitus pamotyvuot ;)
2015-01-10 12:56:14
Sveikinu startavus:)))As jau 4 dienos kai startavus.Maisto sociai o va su sportu siek tiek sunkoka:)))))Bet kelio atgal nebera tik pirmyn i minus 25kg:))))Sekmes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015-01-10 14:03:28
uchh...paskaiciau jusu zinutes ir nebesijauciu tokia vienisa :) kadangi dar negavau jokio plano, tai po rytines mankstos susiorganizavau omleta...su liesa varske, kepta be riebalu ant silikonines "paklodes" :DD Kapec storulei!!!!! :DD (cia as apie save, jei ka :) )
2015-01-10 14:30:46
Linkiu sėkmės, daiwusia!. O tai kiek panuoji numesti, kad save vadini storule? Gal esi tik apkūni ir reikia padailinti linijas :-)
2015-01-12 18:36:09
Irike, daaaug :) 92 kg. pries metus buvo 75, turejau dideliu stresu, tik va bedele - as nuo nervu valgau, daug, belekaip, nejausdama saiko, ir vistiek lieku alkana. Bet dabar viskas tvarkoj...tai jamu save i "naga" :D Privalau tai padaryt nes turiu problemu su sanariais, pedose sausgysliu sutrumpejimas..nu zodziu mano kojos tokio svorio nebeatlaikys :)
Sekmes visiems!!!
2015-01-12 22:04:00
Sveika prisijungus, sėkmės! :)) Linkiu, kad valgymas iš nervų pavirstų sportavimu! :))
2015-01-13 19:53:25
Sveikos :) pamatysit, kokie čia skanūs receptai, smagi valgymo dienotvarkė, sveikas maistas :) Tik pirmyn... niekad taip dažnai ir skaniai nevalgiau, net vyras džiaugiasi, kad ruošiu maistą, Jam tai kas, jis visaėdis, jo medžiagų apykaita pavydėtina :) Pati turiu daug darbo, noriu numesti 30-35kg, dabar sveriu 94kg, ūgis 164 cm. Nebematau grožio veidrodyje. Dar truputėlis ir kūno apimtys tuoj lygiuosis su ūgiu :D BAISU. Esu pakankamai jauna, kad mirčiau nuo viršsvorio lygų...Tai irgi baugina. Aš manau, jei žmogus siekia tikslų, kad ir po truputėlis, tikslas visvien bus pasiektas :) NEPASIDUOKIM :)
2015-01-13 19:57:24
P.S. KIEK ŽINAU IŠ PATIRTIES, SPORTAS IRGI TAMPA LIGA, TIK TĄ REIKIA IŠSIUGDYTI. PERPRATUS MITYBA, PRADĖJUS SPORTUOTI, VISKAS ATSISTOS Š SAVO VĖZIAS. SĖKMĖS :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu