Motyvacija

/

Motyvacija

/

Metu svorį, nes artėja vestuvės!

2015-02-24 17:13:49
Smagu isiliet į bendraminčių būrį :) per žiemą kg greit atsiranda,todėl nusprendžiau keist valgymo ipročius.Ypač kai artėja ta ypatingoji diena :) pradėjau nuo vakar. Visai smagu laikytis sudaryto plano.Juolab kad maisto ruoša visada buvo didžiausias galvosūkis.O čia viskas paskirstyta ir sudėliota :) norėčiau apie 10 kg numest ir padailint formas.Kai ūgis nedidelis,tai keli nereikalingi kg labai jaučiasi ir matosi :) kaip sekasi kitoms siekt savo tikslu?
2015-02-24 20:17:52
Sekmės Mis. Rodriges! ;) Svarbiausia pozityvumas.
2015-02-26 17:31:23
Sveikos,

Mano pasiekimas - 7kg per nepilnus du mėnesius :) Nors paskutinėmis dienomis svoris nelabai juda, bet nepasiduodu :) Smagu, kad pavyko šitiek pasiekti, tad tikiu kad galiu ir daugiau!
2015-02-26 20:40:08
Sveikos, ač čia gal truputį ne į temą, bet tik skaitinėjant forumą sužinojau ir pastebėjau, kad realiai kiekvieną patiekalą gali pasikeisti, o pasikeitimo pasirinkimas tikrai nemažas. Čia man didysis šios dienos atradimas. :)
2015-03-11 22:43:35
Kaip sekasi laikytis numatytų planų?Man ne visada pavyksta reguliariai mitybos režimo laikytis.Kartais pamurstu priespiecius, pavakarius arba vakarienė.Nes kai dirbu slenkančių grafiku klientų konsultavimo srityje,laikas pralekia dėl intensyvumo nejučiom :) o jei grįžtu vėliau,tai ir vakarienės nebesinori... Svoris ne itin krenta.Žinoma,visada norisi kuo greitesniu rezultatų :)
2015-04-14 17:48:29
Sveikos,

Papasakokite kaip sekasi? :) Aš galiu pasidžiaugt kartu su Jumis jog atsikračiau jau 9 kg! Liko dar tiek pat su trupučiu :) Kaip Jums sekasi?
2015-04-15 11:52:09
Teja, ką darai kad tiek daug, koks pradinis svoris? Tik mityba ar sportuoji aktyviai?
Aš pastebėjau, kad valgiau ir iki tol taip pat kaip kad man nurodyta dabar, bet va maistas mane mažai įtakoja. Jei visiškai blogai maitintis tai taip, priaugu, bet jei gerai maitintis - 1-2 kg maksimum nukrenta per pusę metų. Ir dar pastebėjau kad sumažinus kcal kiekį į dabar man siūlomą (1200 kcal) visą laiką apsvaigus vaikštau ir gan silpna. Prieš tai būdavo 1300-1400 kcal, kai maitinaus pagal savarankiškai sudarytą programą
2015-04-20 09:33:07
Sportuoti pavykjsta minimaliai, pagrinde tik mityba daro įtaką svorio kritimui. \gerėjant orams žadu labiau įsitraukti į fizinę veiklą. Pradinis svoris 78 kg - daug - tofėl manau ir krenta nesunkiai, bet va šiuo metu jau apstojo ir manau prireiks laabai daug valios ir užsispyrimo, kad vėl pamatyt mažėjimą :) o koks tavo svoris?
2015-04-20 10:41:38
pas mane irgi vestuves :D per menesi numeciau tik 2 kg ;/ noreciau bent 3-4.... as pastoviai sergu ir man nesigauna sportuot... ka galeciau dar papildomai daryt, kad tie riebalai kuo greiciau isnyktu?
:D
2015-04-20 17:55:04
Arisha - įsitrauk į kokį nors iššūkį su Endomondo programėle - bus noras nugalėti, o ir riebaliukų sudeginsi :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu