Motyvacija

/

Motyvacija

/

Metu svorį, nes artėja vestuvės!

2015-01-13 13:54:50
Beje, nepykite, bet man nera juokingiau už tą "neturite teisės". Kaip tik žodžio laisvę aš ir turiu. Nuo 1990-03-11.
2015-01-13 14:52:42
Kad narystę tesėte dėl forumo jau suprantu kodėl :)

Jūs pasakėte savo nuomonę aš irgi, jos nesutapo baisus čia dabar daiktas :) Kompromiso nepriėjome :) O ir tema sukurta ne tam, kad kažką teisti o tam, kad suburti bendraminčių :)
2015-01-13 15:05:21
Aš lieku tos pačios nuomonės, kad žodį "teisti" interpretuojame skirtingai. Kai gydytojas pasako, kad "Jums skrandžio opa" tai čia teisimas, ar fakto konstatavimas? Na ok, aš ne gydytoja. Bet manau, kad pastebėjimas, jog noras siekti dar mažesnio svorio iš esmės neracionalus ir galimai žalingas, nėra "teisimas". Labai norint Jūsų pastebėjimą "nenoriu būti perdžiūvusia" (ar kaip ten) irgi galima būtų laikyti "teisimu", užsikabinti už to ir samprotauti, kad Jūs teisiate visas tas džiūsnas... Bet aš to nedarysiu. Nes man nuomonių įvairovė gyventi netrukdo. Netgi padeda. Bet, matyt, kad esame labai skirtingos - tiek forume, tiek gyvenime :) Aš visad mokėjau pasijuokti iš savęs ir kitų, ir nuomonių skirtumuose rasti naudos.
2015-01-13 15:17:41
tikrai sutinku, kad esame labai skirtingos :) kiekvienas žiūrime iš savo prizmės, man labai svarbus yra palaikymas, todėl niekad kitų neteisiu, o jūs mokate pasijuokti iš savęs, todėl nuomonę dėstote nebijant :) Gi pasaulis ir yra gražus todėl, kad jis spalvotas :)
2015-01-13 15:36:48
Teja28, aš atėjau net ne su 72, o su 77... Na, tiesa, ūgis kiek didesnis - 166. Ir tikslai mažesni - 65. Šiuo metu yra 68. Apimtys (kas man svarbiausia) - 95-73-98,5, šlaunys - 56. Visa tai per 3 mėn., labai saves nekankinant, nesportuojant ir leidžiant karts nuo karto ir torto, ir saldainių... 17 kg. per metus laiko yra labai realu - tereikia numesti šiek tiek daugiau, nei 1 kg. per mėn., tad nesirūpinkite ;) Neabejoju. kad tikslą pasieksite. Geriausia savęs labai nespausti - tada viskas vyksta kad ir lėčiau, bet nebūna baisių "pagirių", kai nutrūksti ir kokį mėn. ryji viską iš eilės (nutinka ir taip). Ir dėl to palaikymo... Nebus jo čia tiek, kiek tikitės :) Aš visa sav vedžiau mitybą "blogai" ir ką... Niekas man net kokio laiškiuko neparašė, kokia čia proga aš ėdu...
2015-01-13 16:17:17
Ligita - Jūsų pasiekimas per 3 mėn. labai geras, aš net negalvojau, kad taip įmanoma labai savęs nespaudžiant, nes įsivaizdavau, kad pirmą mėnesį nukris kokie 3-4 kg. o paskui STOP, jei nesportuoji ir nesilaikai griežtai nurodyto plano. Bet jūsų pavyzdys įrodo, kad visai ne:)

O palaikymo iš nepažįstamų žmonių gauti man asmeniškai yra geras spyris ir tikiuosi čia forume tą ir rasti :)
2015-01-13 16:27:47
Skaitau Jūsų forumą ir galvoju, kad mes esame visos skirtingos, ūgiu, svoriu, apimtimis irt.t., o kartu labai panašios, nes mes dėl vienokių ar kitokių priežasčių...... atsidūrėme čia. Mes kiekviena siekiame savų tikslų. Jaunų, negimdžiusių svoris ir apimtys yra vienoks, o turinčių vaikelių, subrendusių yra kitoks. Kilo.lt yra pasiruošusi padėti visiems (kitaip nebūtų priėmę). Iš kiekvieno dalyko ką bedarytume, mes gauname kažko naudingo. Išmoksime teisingai maitintis, derinti produktus, ruošti maistą. Nemanau, kad tai yra blogai :-). Aš buvau įsirašiusi į vieną klubą, kur 2 val. paskaita kainuodavo 50 Lt. Ten buvo dėstoma, kad pagrindinę maisto dalį reikia suvalgyti.... vakare,ale būtent pagal biologinį žmogaus laikrodį būtent nuo 17 val. įsijungia visi organai. Man taip pradėjus maitintis, svoris pradėjo augti ne dienom o valandom! Aš pradėjau ieškoti kitur pagalbos ir atsidūriau.... čia:-).
Mielos merginos (ir netik)! Užsibėžkite tokius tikslus, kuriuos pagal jėgas galite pasiekti per tam tikrą laiką. Iki vestuvių, iki krikštynų, iki jubiliejaus. O kodėl gi ne? Juk taip mažais žingsneliais judame į priekį, turime tikslą, kurį reikia pasiekti :-), ar ne iš viso to susideda gyvenimas?
2015-01-13 16:33:22
Jei įmanoma man, įmanoma ir Jums ;) Nes mano medžiagų apykaita net labai ne stebuklinga. Svarbiausia per daug ilgai nesimuliuoti su tortais :D O dėl mitybos rėžimo... Kaip kam. Aš jo visai nesilaikiau. Nes nu man norisi to, ko norisi... Tai valgiau pagal save, bet skaičiavau kcal - iki 1500/1600 kcal./d. Aišku, stengiaus ir baltymų/riebalų/angliavadenių proporcijas išlaikyti... Kažkiek sudėtingiau tik pradžioje :) Ką dar žmonės pamiršta, kad jei suvalgysi kad ir 1800 kcal/d., tai svorio turbūt nepriaugsi, bet ir nenumesi :) Dėl to kartais nepagrįstai save graudžia, jei suvalgo šiek tiek daugiau kcal. Principas tas, kad jei bendra kcal norma gaunasi apie 1500 d., tai svoris turėtų kristi gana lengvai ir stabiliai :) Ir iš pradžių, ir vėliau... :) Realiai gal būčiau numetus ir daugiau, bet gruodį buvo mano gimtadienis, draugo gimtadienis, Kūčios, Kalėdos, Nauji metai... :) Jei ne visos tos šventės gal jau šiandien būtų 65 kg. :) Taigi... Ramiu žingsneliu link tikslo ;)
2015-01-13 16:39:31
Irike, man tai labiausiai patiko vienos gydytojos pasakymas, kad "nėra blogo maisto, yra tik blogas kiekis" ;) Ji ten iš esmės pasakė tai, kuo aš ir taip šventai tikiu - kad visokios dietos pagal metų laikus, įžymybes, kraujo grupes, netoleravimo testus ir pan. yra mitas. Nenori storėti - valgyk saikingai :) Atrodo, taip paprasta, bet visi tai taip pamiršę, kad iškart bėga tirtis kraujo ar pan.:)))) Aš čia atsidūriau, kad įgyčiau valios :) Nusprendžiau, kad niekas taip nemotyvuos, kaip tai, kad va, įstojau į storulių klubą :))) Be to, su niekuo taip atvirai apie svorį nepakalbėsi :) Tas irgi žiauriai patogu :)
2015-01-13 18:56:56
Oho, kiek komentaru apie save sulaukiau:D

Merginos - pirmiausia mano tikslas atėjus į kilo.lt yra padailinti liemens linijas. Tai nuo to reikėjo ir pradėti, o ne interpretuoti, kad atėjau kaip visos čia svorio mesti:) Aišku, jei ir nukris vienas ar du kg, kaip šalutinis poveikis, tai man nemaišys: esu svėrusi ir 46kg ir atrodžiau tikrai ne kaip skeletas:)

Mano tikslas - išryškinti pilvo raumenis ir tuo pačiu išmokti palaikyti vienodą svorį visada, be pakilimų ir nuosmūkių.

Aišku, smagu kad rūpinatės:) - dalis rašo žinutes tik tam kad taškai nemokamai narystei kauptųsi:)

O jei apie palaikymą ir kitų nuomonės gerbimą: Aš visada palaikau tą, kuris daro bent kažką savo tikslų link, nei tą, kuris sugeba tik kritikuoti:)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu