Motyvacija

/

Motyvacija

/

Metu svorį, nes artėja vestuvės!

2015-01-12 11:32:28
BuBu, reikėtų pradėti nuo to, kad kai merginos KMI apie 18, o ji dar nori svorio numesti, tai čia kalba ne apie lieknėjimą, o apie anoreksiją. Taigi, kadangi autorei nėra jokio reikalo mesti svorį, tai koks skirtumas, kodėl ji tai meta - dėl vestuvių, mėnulio fazės ar pan.
2015-01-12 13:07:16
Ligita - autorės KMi tikrai ne 18. Gerai būtų :))) Kažkokia skaičiuoklė Jūsų pagedusi, nes kai svoris 78 o ūgis 1,61 tai akivaizdu kad yra ansvoris:)

Bubu - aš asmeniškai praėjus evstuvėms nežadu vėl grįžti į tai ką turiu dabar. O būtent šiame tinklapyje gautas mitybos planas - gyvenimo būdui pakeisti. Būtent tai ir noriu padaryti iki savo šventės - vestuvių :)

O kad yra žmonių, kuriems sunku džiaugtis kitų norais ar pasiekimais tai akivaizdu :)

Sėkmės visoms:)
2015-01-12 19:28:01
Aš taip pat neketinu po vestuvių grįžti prie senų įpročių... Būtent todėl ir atėjau čia - kad nebesusitvarkau su savimi, su emocine būkle ir vaizdu veidrodyje. Noriu pagalbos išmokti valgyti teisingai ir manau kad tikrai ją radau. Jei tik dievulis duos - tikiu, per tuos 6 mėn iki vestuvių, pavyks bent kažkiek pareguliuoti natūralius valgymo įpročius, kad nebūtų šuolių priaugu-numetu-priaugu:)
Ir manau, kad visos čia susirinkusios merginos nori to paties:)
2015-01-12 19:44:16
manau BuBu turėjo omeny jolitajolka ir aš visiškai su ja sutinku.. Esant 159m ūgio svert 49kg yra visiškai normalus dalykas.. Kūr jūs ten tuos lašinius matot? Aš būdama 156m sverdama 47kg būvau kaulų vyniotinis :) bet kai priaugau,tai su kaupu ;/
2015-01-12 20:17:01
Teisingas pastebėjimas :) Atsiprašau autorės, kurią tiesiog supainiojau su kita vartotoja. Na, tai tiesiog rodo, kaip mane šokiravo teiginys, kad sveriant 49 kg dar reikia numesti svorio...
2015-01-13 08:59:03
Kad ir kokia skirtinga Jūsų nuomonė būtų - nepeikite kitų žmonių norų. Jūs nematote nei vienos čia esančios narės ir vien pagal KMI spręsti yra neteisinga. Jei nežinote KMI nėra tikslus rodiklis vertinant žmogaus svorio ir ūgio santykį, nes jeigi sportuoji, tai raumenys daugiau svers ir gaunasi neteisingas KMI. Žodžiu palinkėkime viena kitai sėkmės apart viso kito :)
2015-01-13 09:57:25
Niekas nieko nepeikia ;) ką jau nebegalima savo nuomonės išsakyt šiais laikais?
2015-01-13 11:30:52
Tėja28, nesu tikra, ar supratote, ką pasakėte... Problema ne tai, kad mergina sveria per daug, o kad ir taip labai mažai, o dar nori mesti... Tai prie ko čia tie daugiau sveriantys raumenys? O džiaugtis liga tiesiog negalima. Jei žmogus krypsta į sveikatai pavojingą kraštutinumą, tai kaip tik reikia, kad kažkas padėtų suprasti, jog klysta, o ne linksėti galvą ir apsimesti, kad viskas čia gerai. Pasidomėkite, kas yra valgymo sutrikimai ir kokios jų pasekmės. Galbūt Jums bus atradimas, kad ne tik per didelis, bet ir per mažas svoris yra labai pavojingas sveikatai.
2015-01-13 12:33:14
Ligita - manau nei man nei Jums nėra teisės mokyti ar teisti kitas nares, jei jos svoris ir per mažas (?) tai būtent čia kilo.lt profesionalai padės tai suprasti ir tikrai nepaskirs mažo kaloringumo valgiaraščio. Šis tinklapis yra skirtas ne tam kad forumuose ieškotume atsakymų, o kreipumėmės tiesiai į profesionalią komandą, kuri mums padės :)
Dėl KMI aš tik pateikiau pavyzdį, nes lygiai taip kaip jis iškraipomas dėl raumenų masės, gali būti ir kitais atvejais ir spręsti vien iš šio rodiklio ar reikia numesti kg ar ne negalima :)

Monica - nuomonę išsakyti galima visada, tačiau konstruktyvi nuomonė visada geriau už destruktyvią :)
2015-01-13 13:51:55
Teja28, aš nelabai supratau, kas čia pasisakė destruktyviai? Juolab, kur čia parašyta, kad forumas skirtas ne pokalbiams. Tai kam išvis tas forumas? Ar Jūs pageidaujate tik "sveikinu, taip ir toliau"? Na, jei Jums bet kokia nepriimtinesnė nuomonė kelia stresą, tai, manau, kad čia Jūsų problema, bet, gerbdama tai, aš tiesiog nberašysiu Jūsų temoje. Ai, dar labai džiaugiuosi, jei Jūs aktyviai bendraujate su tais profesionalais, nes aš per 3 mėn. narystės sulaukiau vos kelių laiškų (aišku, pati į akis irgi nelendu ir klausimų "ar galima persiką keisti bananu?" nerašinėju). Kita vertus, man skamba beviltiškai naiviai įsivaizdavimas, kad tie 7 ar 8 su projektu dirbantys žmonės gali aktyviai rūpintis daugiau nei 12 000 vartotojų. Aš pati iš forumo sužinau ne mažiau, o gal net ir daugiau, nei iš Kilo.lt komandos. Ir tęsiaus narystę iš esmės dėl forumo. Bet diskusijų nemėgstančių žmonių pasitaiko visados. Tik nemalonus tas teisuoliškas tonas, kad "nedrįskite man prieštarauti".
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu