Motyvacija

/

Motyvacija

/

Metu svorį, nes artėja vestuvės!

2015-01-09 21:18:45
Sveikos,

Sukūriau temą vedama idėjos, kad atsiras bendraminčių besiruošiančių vestuvėms ir todėl metančių svorį! Juk visos norime tą išsvajotąją dieną atrodyti kuo nuosabiau :)

Mano didžioji diena dar negreit, tik kitąmet, tačiau jau dabar suskubau susiimti ir pradėti kūdintis :) Šiuo metu sveriu 78 kg, o mano didžiausias noras sverti 55 kg. (nežinau kiek realus, nes tiek svėriau tik paauglystėje). Taigi reikia atsikratyti 23 kg. Tam turiu visu gražius metus :) Kad būtų lengviaus eiti didžiojo tikslo link, susigalvojau sau mažas dovanėles, kurias pasidovanosiu pasiekus tam tikrą svorį :) Pvz. numetusi iki 70 kg. prisiauginsiu blakstienas :) Manau tokie maži geri dalykai neleis užmiršti pagrindinio tikslo kodėl čia prisijungiau :)

Manau labai svarbu sudaryto mitybos plano nelaikyti jokia tai dieta, o stengtis, kad tai taptų gyvenimo būdu. Išmokti gaminti sveikiau ir pasitenkinti ne tokiais kaloringais patiekalais.

Kviečiu visas čia diskutuoti, o jeigu atsiras būsimųjų nuotakų tai manau tikrai viena kitą palaikydamos pasieksime savo išsvajotąjį svorį :)

Sėkmės visoms!
2015-01-10 12:22:51
Sveiki,
Įdomu, koks jūsų ūgis? Jei apie 1,70 m., tai gal užtektų ir iki 65 Kg numesti ir atrodytumėt puikiai? Be to, ar labai patiksit savo būsimam vyrui, kai būsit tikra kūdena - juk vyrams daugeliu atveju maloniau, kai moteris turi savo apvalumų, bet neatrodo stora. Čia mano asmeninė nuomonė ir mano vyro taip pat. Žinoma, jei jūs tai darote tik dėl savęs ir tos vienintelės dienos- tai puiku, bet manau, vyro nuomonė taip pat svarbi. Be to, kaip sakoma, "neperšokęs upelio, nesakyk op" ):
2015-01-10 12:39:48
Sveikos!
Aš taip pat ruošiuosi vestuvėmis ir planuoju numesti 10 kg per pusmetį. Mano šventė rugpjūtį, dabar sveriu 72 kg, o ketinu sverti 62 kg, kaip paauglystėje, mano ūgis 174 cm :)
Idėja apie dovanėles sau labai gera, nebuvau apie tai pagalvojusi, reikės apsidovanoti kas keletą kg :)) Tik man visada nukrenta lengvai 2-3 kg, o tada prasideda linksmybės... kadangi mėgstu skaniai pavalgyti ir persivalgyti, o sportas man atrodo kaip kankynė, tai lengva nebus, kol tai taps įpročiu.
Smagu, kad yra bendraminčių! Sėkmės mums :)
2015-01-10 13:59:23
gracija - aš esu tikrai mažo ūgio 1,61m. ir kūdena tapti net nesvajoju:) niekada tokia nebuvau ir nebūsiu :) Žinoma apvalaumai turi likti ir man pačiai asmeniškai yra gražesnė ta moteris pas kurią yra šiek tiek daugiau negu tik kaulai ir oda, bet šiuo metu pas mane to "šiek tiek daugiau" yra ryškiai per daug :) Mano būsimas vyras mane palaiko ir mitybos plano laikosi kartu! Valgo didesnėmis porcijomis tą patį ką ir aš :)

spagne - labai smagu rasti bendraminčių! Tavo didžioji diena jau ne už kalnų, bet ir numesti tau reikia ne tiek daug, taip, kad šimtu procentų tikiu, kad tau pavyks :) Labai to linkiu!
2015-01-10 14:12:29
Na, tuomet labai smagu, kad ir vyras bendramintis- turėtų pavykti. O prie 1,61 m - 55 kg gal ir tikrai gerai būtų. Sėkmės!
2015-01-10 17:39:59
Sveikos merginos:)

Aš taip pat ruošiuosi vestuvėms:)

Noriu, kad kūnas atrodytų tobulai tą dieną - ypač nuotraukose... Kad nereikėtų sukti galvos, jog kuriuo nors rakursu pagaus netinkamą kadrą:D

Mano ūgis 159cm. Šiuo metu sveriu 49kg - nes gerokai papuotavau per šventes ir atostogas:) Dažniausiai pavykdavo išsilaikyti ties 47kg

Mano tikslas dailinti liemens sritį, aišku 2-3 kg jei nukristų, tada išvis būtų super:)

Vestuvės liepos 25d, tai laiko manau pakaks. Į kilo.lt prisijungiau prieš porą dienų, tai man savaitgalis laisvas pagal sudarytą programą nuo sporto, o maistą pagal sudarytą dietą pradėjau gamintis šiandien...

Kaip jums su maistu sekasi papasakokit?
2015-01-10 23:26:56
Jolitajolka, kaip smagu, kad trūksta vos kelių kg, bet jie ir krenta sunkiausiai, kai svoris yra ne toks didelis! :) tikrai tikiu, kad pavyks!

Aš čia narė nuo vasaros, tačiau po keleto savaičių praktiškai mečiau, labai nesąžiningai visko laikiausi ir tą ką numečiau per visas šventės vėl suvalgiau :) tačiau mano sesuo čia jau beveik metus, laikosi sporto programos, o mitybą šiek tiek paimprovizuoja, tačiau protingai ir prisilaiko kalorijų kiekių ir laiko intervalų - rezultatai fantastiški, numetė svorį, kūno linijos dailios, visa švytinti :) tad tereikia užsispyrimo ir disciplinos, tuomet viskas pasiekiama.

Ak, kaip faina, kad aš ne viena noriu per vestuves negalvoti apie rakursus, mano visos draugės nesupranta apie ką aš ir sako, kad prisigalvoju nesamonių iš neturėjimo ką veikti - turbūt dėl to, kad nei vienai neartėja vestuvės :D
2015-01-11 14:30:07
O taip dėl rakurso jūs visiškai teisios :)))

Man dar tik savaitė kaip maitinuosi ir sportuoju pagal čia gautą mitybos planą ir sporto programą ir šiuo metu rezultatas -3 kg!

Žinau, kad pirmieji kilogramai krenta lengviau, viskas "smagumas" dar tik ateityje :)

Laikytis sudaryto valgiaraščio man labai patink ir, įdomu tad su užsidegimu kas vakarą ruošiu maistą kitai dienai :)
2015-01-11 18:15:40
Taip taip, iš manęs irgi daug juokiasi - maždaug ko tu čia nori ir taip gerai atrodo:D Tik ne būsimo vyro sesuo - ji ir 43kg sverdama dejuoja kad aplink klubus pas ją lašiniai:D Tai prie jos aš su savo 49 kg jau jaučiuosi putlutė:D

O dėl metimo svorio, tai ir man taip pat - pirmieji 2kg juda greitai, o toliau stringu:)
2015-01-12 11:26:52
Sveikos,

na aš dabar pasirodysiu tikras lietuvė, kuri nemoka džiaugtis kitų gerais norais ir t.t, bet manau, kad lieknėti vardan kažkokios šventė ar tai būtų vestuvės, jubiliejus, klasiokų susitikimas ar išvyka į šiltuosius kraštus (kur didžąją laiko dali su maudymuku reikės praleisti) yra pats blogiausias tikslas mesti svorį... tam, kad sulieknėti visam laikui reikia keisti gyvėnimo būdą, tempą, vienu žodžiu gerinti gyvenimo kokybę. Nes su tokiais tikslai po šventės vėl viskas grįš į senas vėžias... Ir ateis kita šventė prieš kurią vėl reikė mesti svorio... pasak be galo..
nieko įžeisti nenoriu, tad labai nesupykit, čia tik mano nuomonė :)

Sėkmės!
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu