Apie viską

/

Apie viską

/

Gyvenantiems uzsienyje

2015-10-06 18:14:29
Sojos produktai skanus, bet ar labai sveiki...
Iskilo klausimas, ar gyvenantys Norvegijoje naudoja Kilo kokteilius ar radote cia isigyti kazka panasaus.. Isduokite paslapti ;)
2015-10-06 20:08:46
As kilo kokteiliu nenaudoju, geriu tik proteino shake po sporto, bet ir tai nevisada! pirkau lietuvoje, Treneris rekomendavo :) pries sporta sokoladukai proteino man patinka (Nutrilett), bet nepiknaudziauju..
Lady, gal jus kokiomis nors mintimis pasidalinsite? Butu idomu ka gero atradote No :)
2015-10-07 11:31:55
Kolkas jokiu papildomų priemonių nenaudoju, nes tik penktadienį prisijungiau prie programos, dar čia esu žalia :) Sportuoti pasirinkau namuose. Mano mitybai skirtos 1200.
Kilo dar toks klausimas dėl avižų dribsnių... avižas čia randu, o dribsnių nemačiau. Apie normalios varškės trūkumą irgi čia buvo rašyta :(

2015-10-07 11:34:44
NO dauguma mums artimesnių produktų pastebėjau, kad galima rasti turkų parduotuvėse pvz. grikius.
2015-10-07 16:15:12
As perku paprastas avižas (coop parduotuvej, coop gamybos Havregryn), ir net neverdu - užpilu vandeniu, palaikau 10-15 min ir vualia! :)
2015-10-07 16:25:58
Bet juk havregryn ir yra aviziniai dribsniai, daugelyje parduotuviu jie smulkus, as perku KIWI. O man varske grudeta norvegiska daug skanesne nei lietuviska, o ir riebumas tik 2% ir druskos maziau. Dar perku naturalu jogurta visa litra, kaina nedidele apie 24 kr, o ir naudoju visur vietoj grietines, arba su uogomis.
2015-10-07 17:07:34
As pries tai Lietuvoje nevalgiau avizines koses, todel ir paklausiau kokie cia NO jos variantai. Nes maciau per kilo.lt video, kad Lietuvoje yra 1min, 3 min kosiu gaminimo variantai.
Nora, apie kuri jogurta kalbi ir kur ji perki? As pati iki siol naudojau graikiska jogurta 2%
2015-10-07 17:24:59
As perku ta paprasta naturalu jogurta TINE gamina, jo talpa buna 1 l arba 420 ml, buna ir vanilinis. Dabar kaip tik labai populiarus, KIWI dalino net plastmasinius indelius isipilti jogurtui. Jo man atrodo yra visose parduotuvese, bent jau KIWI, Spar, Rema 1000 ir Rimi tai tikrai. O aviziniai dribsniai tikrai geresnes kokybes nei LT, isverda per 2 min, arba uztenka uzpilti karstu vandeniu. Ju irgi visose parduotuvese yra, popierinese pakuotese.
2015-10-07 18:34:33
Ačiū labai, reikės susirasti :)
2015-10-12 11:46:33
Sveikos merginos. As ir is No. Varskes tikrai yra. Skjørost fra Røros vadinas. Energetine verte (NÆRINGSINNHOLD PER 100 G)
Energi: 448kJ / 97 kcal
Fett: 0,6 g
Hvorav mettede fettsyrer: 0,4 g
Karbohydrat: 2,0 g
Hvorav sukkerarter: 2,0 g
Protein: 21 g
Salt: 0,1 g
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu