Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Ingrida

2015-01-12 21:59:55
Šiandien pagalvojau, kad dabar, kai atostogos, labai lengva tą pačią dieną pasigaminti maistą namuose. Bet artėja mokslai ir laiko tiek daug nebus. Jau reikia pratintis iš vakaro pasirūpint. Todėl ką tik pasigaminau maistą ryt dienai (Pusryčius, priešpiečius ir pietus). Užtrukau nedaug. Rytoj turėsiu daugiau laiko pasportuot, paskaityt, nereikės galvot ar čia jau eit gamint ar dar čia palaukt truputį. :) o kaip darot jūs? :)

Žodžiu, dar dėl svėrimosi.. Įdomu, kiek pavyks numest nuo savo 59 kg ir kaip po to pavyks išsilaikyti. Norėčiau svert 53.
Praeitą antradienį svėriau 59 kg. Šiandien ryte užlipau ant svarstyklių- 57,3 kg. Galvoju dar iki ketvirtadienio pasisversiu rytais ir pažiūrėsiu ar tiek pat rodo. :) Jei taip, ketvirtadienį suvesiu duomenis. Nežinau, ar taip galima...
2015-01-14 10:19:51
Sveiki, norėjau paklausti o kokias svarstykles naudojat skaitmenines ar tas paprastas? Nes kolkas naudoju tas paprastas, bet galvoju ar eis su jom tiksliai sekti svorį...
2015-01-14 16:21:15
laba. :) as tai naudoju elektronines. niekada neturejau savo svarstykliu, tai pries kilo.lt nusipirkau. :)) nebrangu. 35lt. dar labai galvoju kad reiketu isigyti elektronines maisto svarstykles. :) gal kas pirko neseniai, zino kiek mazdaug kainuoja? :)
2015-01-17 12:22:33
Va. Ir vėl mano lucky day. :) mitybos plano šiandienai neturiu, bet- rytą praėjau su grūdėta varške, priešpiečiams vaisiai, toliau bus irgi kažkas normalaus. :) tikiuosi pavyks. :)
2015-01-17 13:24:07
Man siandien pirmoji Lucky Day :) net nezinau ka valgyt... Visa savaite norejau visko,o siandien nenoriu nieko (o gal tiksliau bijau kazka valgyt :D) bet kol kas ryte pusryciams buvo jogurtas,o priespieciams du sureliai :) bijau,kad vakare bus dar daugiau pagundu :)
2015-01-17 15:51:08
Sveiki, o žiurekit jei as pradejau nuo ketvirtadienio valgyti, tai as ir galiu ketviradieni svertis kita, gausis kaip savaite man? :)
2015-01-17 15:51:08
Sveiki, o žiurekit jei as pradejau nuo ketvirtadienio valgyti, tai as ir galiu ketviradieni svertis kita, gausis kaip savaite man? :)
2015-01-17 17:27:34
Justina.Vie, kada norite, tada ir sveriatės :) Aš įprastai sveriuos pirmadienį arba antradienį, bet kartą svėriaus trečiadienį, nes pirmadienį ir antradienį laiko neradau :) O šiaip... Svarbu ne svėrimosi laikas, o rezultatai ;) Savaitės intervalas siūlomas dėl to, kad atseit tada jau matosi kažkokie rezultatai :)
2015-01-18 22:31:16
sveikutės. Aš tai sveriuosi lucky day iš ryto, tai yra šeštadienį. Pasisveriu, po to visą dieną valgau ir valgau ir valgau... Ir paskui puikiai grįžtu į ritmą, jei nenumetu , tai nors nepriaugu per savaitę.
O maistą svėriausi tik pradžioje dietos, o paskui stiklinaitėmis, šaukštais, ar maždaug. Juk nenukąsi gabaliuko obuolio, pomidoro ar vištos krūtinėlės, jei svoris per didelis ir neatiduosi katei? O gal???
2015-01-18 22:31:42
sveikutės. Aš tai sveriuosi lucky day iš ryto, tai yra šeštadienį. Pasisveriu, po to visą dieną valgau ir valgau ir valgau... Ir paskui puikiai grįžtu į ritmą, jei nenumetu , tai nors nepriaugu per savaitę.
O maistą svėriausi tik pradžioje dietos, o paskui stiklinaitėmis, šaukštais, ar maždaug. Juk nenukąsi gabaliuko obuolio, pomidoro ar vištos krūtinėlės, jei svoris per didelis ir neatiduosi katei? O gal???
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS