Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Zinau, kad pasiseks ir man :D

2015-01-08 20:29:17
Nuo didesnio svorio krenta greičiau. Sveriuosi kiekvieną rytą. Nors kilo.lt rekomenduoja svertis 1 kartą į savaitę, bet aš taip negaliu. Nors -100 gr. ir tai žemyn, vis arčiau tikslo:-)
2015-01-09 00:27:15
Pas mane pvz svoris ryte ir vakare skiriasi ne 100 ir net ne 200 g, be to, tam tikrom dienom skiriasi ir sveriantis vien rytais, taip kad megstu pasisvert ir as dazniau, bet nei jei buna nukrite kiek, neskubu pildyt lenteliu su nauju svoriu, laukiu, kad tas svoris nusistovetu :) Kai sulauki, uzpildai, tada po truputi imi judeti dar vienu kg zemyn... Geras jausmas. Buvau numetus 6 kg, bet vasara, o paskui darbu keitimas, ivairios itampos leme, kad meciau viska ir kaip tik labai daug ir saldziai valgiau (matyt organizmas reikalavo saldaus nuo nervu), tai prikaupiau atgal. Bet vel pasiryzau ir tikiuosi, kad eisiu sikart iki galo, t.y. iki tokio vaizdo, kuris dziugintu mano aki ;) Sekmes man ir Tau, be abejo.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS