Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Loretos dienoraštis

2015-08-10 18:49:15
Loretuk, jei ir nesilaikai dietos, vis tiek pasilik su mumis, mums su tavim linksmiau, ypac tokiom rimtuolem kaip as. Klausimas is sona- kaip tu susitvarkai su 50 moteriskiu?? Juk tai turetu buti sunkiau nei si dieta?! Pagarba!
2015-08-13 13:38:33
Loretuk, kur dingai, auuuuu!Kaip sekasi?
2015-08-18 14:59:05
Taip aš vis dar čia, liko man gal 30dienelių dar gyventi su jumis. Dažnai aš paskaitinėju visų nuotykius, bet kažkaip nespėju įsiterpti. Neturiu kuo pasigirti vis dar laikosi tie 2 kg galėčiau juos pamesti ir tiesiog aukštai pakelta galva, nosimi, krūtine palikti šį projektą
2015-08-18 23:03:43
kaip tai 30 dieneliu? juk sakei, kad su kilo apsizenijai? negriesyk! pasilik! nemainyk i kita kilo, kur tu geriau rasi nei su mumis?
2015-09-16 11:54:33
sveikutės, stroputės. Aš vis dar su jumis. Liko kelios dienelės iki atsisveikinimo. bet gavau naują pasiūlymą tai net nežinau, lyg ir smagu, kad kažkas prižiūri mane viena akimi, bet lyg jau ir pabodo; dietos ir režimas, gramai ir centimetrai. Net pati nežinau ko noriu.
2015-09-16 18:27:11
Aha, pagaliau atsiliepei
Pagalvokim kartu.

1. Jei nutarsi iseiti
-nematysi(neskaitysi) musu-negaila?
-mes tave mylim! ar meiles buna kam per daug?
-nebus kam atsiskaityti , ka padarei ir ko ne, kam pasipasakoti, kam pasiguosti, su kuo pasidziaugti...
-teks spresti ka daryti su savo svoriu-mesti ar ne, jei mesi tai KAIP?
-....

2.Jei nutarsi pasilikti
-kasdien skaitysim tavo postus ir lauksim nauju zinuciu
-palaikysim tave laimej ir nelaimej
-pasieksi tai, del ko cia atejai- sveika svori.
-nusipirksi nauja suknele 3 dydziais mazesne
-sukelsi aplinkiniu pavyda, kad va, PADAREI!
-laimesi rankinio, aerobikos ir begimo varzybas
-PAJEGSI ATSISAKYTI SALDZIOJO STALIUKO!!!!
-...

PIESINYS IR FORUMIECIU KOMANDA(PRASOM VISUS KA NORS IRASYTI VIETOJ DAUGTASKIU!!!)
2015-09-16 20:08:22
Nutarus išeiti, padidėja rizika sustoti ilgiau nei akimirkai...
Nutarus pasilikti, didėja šansai atsispirti akimirkos pagundai sustoti.
2016-05-10 10:42:52
taip aš vėl čia. Smagu perskaityti savo dienoraštį. Ir galvoju iš kur mergaitei tiek drąsos -80kg. Pradžioje užteks pasvajoti apie 90.
Pasiilgau aš to ritmo. Pasiilgau mankštos. tiesiog norisi ištiesti savo "jauną stuburą" ant kilimėlio.
Bandysiu vėl sugrįžti į vėžias. Nors pusryčiauti įprotis liko iki šiol -košytės, jogurtukai
2016-05-10 17:50:46
kaip darbe, ar yra kokiu naujienu? gal dar nauju pavaldiniu isigijai, buvo 52? ar nauja kabineta gavai ir kaip?
2016-05-11 10:26:46
Aha, o staliukas vis dar stovi su užrašu "Mažos dovanėlės stiprina draugystę"?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS