Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Valios išbandymas

2015-01-21 10:02:42
Mindaugai, kas mane stebina kilo.lt, tai daugelio narių kraštutinumai - arba valgau nustatytu laiku, nustatytą maistą, arba valgau bet ką, bet kada, kitaip sakant, ryju kaip išprotėjęs... Nepykit, bet tai panašu į nesavarankiškumą - arba gyvenu pagal kažką, arba nebemoku gyventi :) Aš nė vieno kilo.lt recepto neišbandžius, net nesportuoju, bet svoris krenta... Nes gaminu. Daug. Ir manau, kad skaniai. Tiesiog gaminu sveiką maistą (neįsivaizduoti ant garų virtų daržovių) ir valgau jį dozuotai... Juk tiek ne daug tereikia, kad būtum patenkintas savo kūnu - šiek tiek žinių ir jų taikymo :) O tas šokinėjimas nuo vieno kraštutinumo prie kito veda tik prie dar didesnio nutukimo :) Jūsų BMA jau sulėtėjus nuo mažesnio maisto kiekio, o dabar iš karto šokat ant ženkliai didesnio kaloringumo... To pasekoje greitai pradėsit "didėti" :) Ar nemanot, kad užuot maniakiškai studijavus savo valgiaraštį, arba maniakiškai ryjus, geriau pasidomėti sveikos mitybos principais? Ta prasme, gal verta internete paskaityti, kilo.lt komandos paklausti, galų gale, pasikonsultuoti su šeimos gydytoju? Maitintis sveikai iš tikrųjų lengva - galima valgyti beveik viską ir be jokių ten "valgymo valandų". Bėda ta, kad žmonės net neįsivaizduoja, kiek kcal turi suvartoti ir pan. Dėl to mano, kad tai baisiai sudėtinga. Beveik kaip matematika.
2015-01-21 11:01:28
Ligita, pritariu tau dėl kcal skaičiavimo! Dėl maisto - manau galima viską valgyt, tiesiog reikia saiką turėt ir nepatingėti kcal paskaičiuot. Pamenu, kažkur skaičiau interviu su balerina. Kai paklausė ką valgė pietum - koldūnus. Reporteris teiraujasi ar tikrai... Balerina atsako: taip, du koldūnus... (tikslaus kiekio nepamenu, bet kažkas panašiai)
2015-01-21 13:53:23
Nieks turbūt ir nedrįstų ginčytis su jumis Ligita :) bet mano nuomone čia užsiregistravę ir kilo.lt siūlomų dietų žmonės dėl to ir laikosi, kad patiems nereikėtų tapti dietologais ar kitais specialistais, kurie dirba kilo.lt komandoje ir skaičiuotis kiek ir ko reikia suvalgyti per diena ir tai tikrai nėra nemokėjimas gyventi ;) O dėl valgymo laiko manau, kad nei vienas nedrįstų ginčytis, kad visų dietų pagrindas ir yra tie patys maitinimosi intervalai, kuriuos naudoja ir kilo.lt, aišku jūs tikrai teisi, kad pasaulio pabaiga neateitų, jei kada ir nepasilaikyti šių taisyklių, bet veiksmingiausiai, net ir vaistai veikia vartojant, taip kaip paskirta :)
2015-01-21 16:46:48
Cubertas, kiek aš matau, tai daugelis labai nelaimingi su tuo kilo.lt valgiaraščiu - klumpa ir vėl keliasi, svajoja apie lucky day, "nutrūksta" ir vėl pradeda ir t.t. ir pan. Nes baisiai nesmagu ir nepatogu valgyti pagal kažkieno sudarytą valgiaraštį, o ne tai, ko pats nori, turi šaldytuve ir pan. Be to, kaip suprantu, daugelis neketina būti kilo.lt nariais visą gyvenimą. Taigi, manau, kad esate neteisus. Jei žmogus dar kilo.lt neišmoks maitintis savarankiškai, tai sakau drąsiai - pinigai išmesti į balą, nes baigsis narystė ir visi kg grįš bumerangu. Be to, Jūsų požiūris mane tiesiog šokiruoja. Formaliai lyg ir esate registruotas svetainėje, kuri liudytų apie Jūsų domėjimąsi sveika mityba, bet sakote, kad registracija čia kaip tik patvirtina, kad žmogus nenori "tapti dietologu". Kaip reguliarus dantų valymasis nereiškia, kad tapot dantistu, taip tinkama mityba, nepaverčia dietologu. Žinoti, ką ir kiek valgyti, turėtų kiekvienas ir tai nieko bendro su dietologija. O dėl intervalų... 3,5 ir pan. Patys dietologai nesutaria, kiek kartų geriau valgyti. Aš manau, kad valgyti reikia tiek kartų, kiek tau norisi, bet dozuotai. Kai paskaitau, kad žmonės vos ne minučių tikslumu seka, kada kitas valgymas, man darosi jų gaila. Ir neįsivaizduoju, kaip taip gyventi.
2015-01-21 16:49:43
P.S. Man labai patiko vienos dietologės pasakymas, kad gera dieta yra tokia, kuri ir efektyvi, ir nesukelia diskomforto. Kiek matau komentarus, tai mažesnė dalis galėtų teigti, kad kilo.lt dieta nesukelia jiems diskomforto. Ir taip - dėl to kaltas ne kilo.lt. Dėl to kaltas žmonių tingėjimas MĄSTYTI ir atrasti sau priimtiną dietą. Jei tau visiškai neįdomu, kas ta sveika mityba, tai taip - be pavadžio nei žingsnio.
2015-01-21 17:16:52
Ačiū už informaciją just mūza -i
2015-01-21 18:59:56
Ligita, kam tuomet reikalingas jums kilo.lt jei nesportuojate ir nesilaikot mitybos plano, ar neišbandinėjate kilo.lt patiekalu?
2015-01-21 19:56:32
Pirkau šiek tiek kitaip įsivaizduodama veikimo principą. Šiaip peržiūrėjau seminarus, gavau naudingų konsultacijų, suvedu duomenis ir pan. Kaip ir sakiau - esmė, kas tau svarbu - gauti info apie sveiką mitybą ar tiesiog aklai sekti nurodymus. Nuo narystės pradžios numečiau 9 kg. Taigi, manau, kad mano būdas veikia. Ir jis lengvas.
2015-01-21 22:18:07
Sveikinu Ligitą, taip užtikrintai žengiančią savo sukurtu keliu! Pritariu, kad kiekvieno mūsų mitybos ir sporto modelis gali/turi būti individualus. Sėkmės ieškantiems ir atkakliems...
2015-01-21 22:40:02
Dalinai Ligitai pritarčiau, kad reikia suvokti principus, bet tam zmonės ir registruojasi, nes dalis nei neatskiria darzovės nuo vaisiaus, ar mano, kad ryžiai ir yra daržovės, taigi kodėl nelieknėja :) kitas dalykas zmonės bent pabando pasilaikyt mitybos plano ir sporto plano, nes ne šioaip juos sudaro mums individualiai, taigi tie "kraštutiniai" gal turi daugiau valios ir deda daugiau pastangu bent pabandyt, įsidsavint, tada palaipsniui išsiūgdyti įgudžius, o ne tiesiog jaustis gerai, kad užsideristravau ir jau viskas veikia. na numest nuo 100 kg 9 kg,, patikėkit ir as galėčiau per porą savaičių, o pabandykit nuo 65 numest 10 kg :) ir sumažint riebalų kiekį organizme, pkeičiant juos raumenimis, tada padiskutuot galėsim. taigi situacijos individualios. krastutiniokai dalis turi valgymo sutrikimų, nereikia to pamiršt, o gerbt už žvėriškas pastangas, sukontroliuot šią pavadinčiau priklausomyybių liga. kitas dalykas, įsivaizdavimas kas sveika, kažin ar yra 100 proc. teisingas, ty. jus pasiskaitėt keliasdesimt dietų, išsirinkot jums tinkamiausius principus, ir jau sveika. na jei nesate su medicina susijusi, dai manau, keletą klaidelių galėjo įsivelti tose mintyse, vien dėl skirtingų principų derinimo, nes yra sinergizmas ir antagonizmas, gal svoris krenta, bet tai nuo smegenų ar kepenys "pareina" ir inkstai kemšasi, taigi "never know". Bukime atlaidus ir supratingi, nes nei vienas nesame tobuli. paprastai stiprus pasiryzimas yra isorine israiska slepiant vidinį neužtikrintumą, gal baimė pačiai prisiryti, o gal pyktis kad taip elgėtės anksčiau, o gal kad žinot, kad to norit ir tai bus. taigi. gražaus vakaro. likiu išlaikyt tvirta poziciją. ji ir skatina kitus ir artais verčia suabejot kitus taip pat tvirtos nuomonės atstovus.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu