Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pradedu su nerimu

2014-12-10 08:01:18
Pas mane ta pati problema - visi valgome skirtingai. Kaip susivaldyti? Realiai padeda tik pasiekti rezultatai - kai nuolat stebi ir matai kaip jie gerėja, tai teikia motyvacijos. Pvz. jei prieš 4 mėnesius padarydavau 30 atsispaudimų iškart, tai dabar darau 80 ir šypsausi :) Kolegų ir artimų žmonių teigiams replikos irgi labai padeda. Dar momentas - nereikia mitybos pokyčio traktuoti kaip "dietos", kaip kažko laikino. Tai turi būti gyvenimo būdo keitimas - pradėk daugiau judėti (aš įisigijau pedometrą (žingsniamatį) ir pradėjau žiūrėti kasdien kiek nueinu, kiek laiptų užlipu. Pradėjau lygintis su bendruomene (sorry už mikro reklamą, bet paminėsiu įrenginio pavadinimą - FitBit), valgyti laiku ir mažiau, nuolat, bet po nedaug gerti vandens. Žodžiu, gerosios praktikos daug, reikia tik investuoti laiką ir pasidomėti. Ir dar - siekti tikslo su šeimos nariu/draugu/kolega visada lengviau ;)
2014-12-10 14:28:52
O taip. Šeimos nariai labai didelė paspirtis siekti tikslo. Aš čia nepilnai savaitę. Bet jau numečiau 1 kg :D Nu super duper :) Vyras valgo ką ir aš, tik dukrai tenka galvoti ką vakarienei pagamint. Bet čia maža bėda, svarbu, kad vyras palaiko. Sportuojant skaičiuoja, jau praminiau jį savo Žandaru :) Sėkmės vesiems :)
2014-12-10 19:12:19
Sveiki. Nuo ryt ir aš pradedu. Gal ir man pavyks suliesėti :-). Sėkmės kirmelytei ir visiems kitiems!
2014-12-10 20:41:17
Sveikos/i,
aš taip pat pradedu jau nuo ryt, kaip puiku, kad esu ne viena pradedančioji ;)
Tikiu, kad įdėsim pastangų ir pasieksim savo tikslų, o tuo pačiu išmoksim gyventi sveikiau! :))
2014-12-10 20:49:23
Sveiki,
Aš tiesiog maistą sau ruošiu atskirai ir nebandau nuo šeimos nugvelbti net kasnelio:)), bet jei labai noriu šiek tiek nusižengiu ..Kiekvienas esam skirtingos valios šeimininkai .Stiprybės ir tikėjimo,kad pavyks :))
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS