Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pradedu su nerimu

2014-12-06 23:35:30
Sveiki. Nuo šiol pradėsiu rimtai žiūrėti į savo išvaizdą. Dabar mano ūgis yra 189cm. o svoris 117kg. Esu tikrai užkietėjęs valgytojas :D Nusibodo taip gyventi ir tikrai nežadu pasiduoti. Kai pamačiau sau gresiantį pavojų kai turiu tokį antsvorį, iškart sunerimau. Ir galų gale atsibodo būti taukų statine.
2014-12-07 23:33:11
Sveikas atvykęs, pataikei ten kur reikia, kantrybės ir ištvermės!
2014-12-08 09:55:22
Norėjau pasiteirauti Ramtamtam, kas jus pastumėjo tokiam žingsniui? Ar jūs pats susimąstėt, kad jau "viskas-reikia", ar kažkas pastūmėjo iš šalies. Jei nenorite pasakoti, suprasiu, o klausiu vedina asmeninių paskatų. Panaši siuacija su mano draugu (ūgis-svoris), bet užuominos apie maisto reguliavimą ir sportą, jį tik supykdo. Gal turite kokių patarimų ir kiti forumiečiai? Būsiu labai dėkinga ir Ramtamtam - didžiausios sėkmės siekian užsibrėžtų tikslų!
2014-12-08 12:30:42
Pradedu ir aš:) Tik mano situacija liudnesnė - 181 cm ir 110 kg. Tikslas - "minus" 20 kg. Tikiuosi, kad iki 2015.06.01 pavyks ;) Fiksuosim pokyčius.
2014-12-08 13:16:45
Sėkmės :) Jei bus valios - rezultatai ateis labai greitai.Mano situacija buvo gana panaši - 193 cm 112 kg, per, per beveik 3 mėnesius pavyko numesti 14kg ir dabar su 98kg jausmas visiškai kitoks, pačiam liko dar 5-6 kg, kas atrodo jau kaip juokas :D

Sėkmės!
2014-12-08 15:17:32
Dėkui už palaikymą! Problema žinoma - valgyti reikia mažiau :) Dabar lieka tik siekti užsibrėžtų tikslų.
2014-12-08 15:47:30
Labai dėkui už palaikymą. hmh... EuropA neižinau ką tau pasakyti :/ Aš susimasčiau apie svorio metimą vien dėl to, kad atsibodo būti taukų statine ir atsibodo kai visi bado į tave pirštais :) Žinot kaip Lietuvoje yra.. Daugumai vis kasnors užkliūna išvaizdoje. Betto čia įsikiše ir priešingos lyties atstovės. Visi gi suprantat, kad jei esi storas niekas į tave nežiūrės (aišku yra išskirtinių atvėjų) Man atrodo EuropA, kad draugui ateis į protą viskas ką dabar pasakiau ir jis tiesiog susijims :)
2014-12-08 19:52:30
Ramtamtam, svarbu,kad pats panorai,o dabar belieka "užkibti"ant savo mesto kabliuko, o kai išvysi laisvėjančius marškinukus, moterų dažnesnius žvilgsnius ,kolegų pavydą, o tada sau tarsi yessss!!!!!Žaviuosi visais, kurie bando save keisti.Mes su Tavim :)
2014-12-08 20:11:46
Ačiūūū :)
2014-12-09 18:43:55
Sveiki, o man tai sekasi sunkiai. Šeimyna valgo daug, sočiai ir riebiai. Viena savaite laikausi mitybos, paskui palūžtu ir vėl svoris sugrįžta. Kaip Jūs visi maistą reguliuojatės?
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu