Motyvacija

/

Motyvacija

/

Motyvaciniai KILO taškai

2015-06-19 21:13:20
Gerai čia pasakyta ;DDD
2015-06-20 09:18:34
Man įdomu stebėti savo taškus, kad jie po truputį didėja. Jei ir mitybos prisilaikau, ir pasportuoju aktyviai, tai padidėjimas didesnis ir viduj labiau džiaugiuos.
Aišku, tų kurie priekyje taškai atrodo nerealūs. Abejoju, ar įmanoma tiek surinkti ištikrųjų.
Svarbiausia, manau, stebėti savo aktyvumą, pokyčius ir pasidžiaugti, kad sekasi tau ir kitiems jų siekti.
2016-01-19 10:59:09
Taip SNIGTI ir as pastebejau tuos taskus ,nezinau is kur galima surinkti tiek tasku? Forume gauni po 1 taska uz viena zinute...Gal po 2 kg per diena numeta zmogus svorio ,ar apimties po 10 cm.per diena?Yra paaiskinimas?
2016-01-19 11:01:03
...apie taskus parasiau del smalsumo ,o siaip tai man nera svarbu ...svarbu tai ,kad gerai jauciuosi,aciu KILO ,kad esate su mumis.
2017-01-29 20:38:33
taškų rinkimas gal ir motyvuotų, jei nematytum pirmoje vietoje surinkusių 1000 ir daugiau taškų...įdomu kaip duoda taškus už numestą svorį: procentaliai nuo kūno masės ar tiesiog už numestus kg?
2017-01-29 20:40:21
galėtų duoti taškų ir už įkeltus receptus :)
2017-10-20 10:16:13
Man taip pat labai įdomu sekti savo taškus:) Juk didžiausia motyvacija yra konkurencija ir varžymasis su kitais :D Tai ir vandens geri kiek reikia ir šiaip smagiau daryt viską kai žinai, kad galėsi ryte įvest ir gauti užtai taškelių ;3
2017-10-20 10:17:17
Na, žinoma kas pirmoj vietoj tai labai jau nerealus rezultatas :) Čia gal jau taip padaryta, kad niekas tos pirmos vietos negautų :D
2017-10-21 16:06:48
O mane jau erzina tai, kad kilo.lt per kelis metus nesugeba ispresti sios problemos. As esu du kartus buvusi pirmoje vietoje (gal tie su savo tukstanciais buvo neprisijunge tas savaites), bet deja negavau ne vienos dienos ekstra narystes. Realiai tokia sistema tikrai demotyvuoja, nes prarandi motyvacija viska daryti 100 proc. teisingai
2017-10-26 17:34:32
Nu. Bet kai einu i sporto klubą tai ten dar didesne demotyvacija :) Vyrai kurie kelia/stumia 3 kartus daugiau nei aš. Moterys gražesnės nei žurnaluose. Vienintelis būdas išgyventi man yra sakau sau "nesvarbu, kad nesi pats geriausias, svarbu kad būtum geresnis rytoj, nei esi šiandien." Svarbu, kad būtum toks geras kaip gali būti, pasiekti savo ribą, nesvarbu kiti. Kitaip neišgyvensi tuose klubuose :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu