Motyvacija

/

Motyvacija

/

Motyvai

2014-11-21 13:08:43
Kaip smagiai čia plepam, net širdis džiaugiasi! :-))) Labai sunku turbūt tiems žmonėms, kurie kilę iš mėgstančių pavalgyti šeimos, pakeisti savo nuo vaikystės įkaltą stereotipą daug valgyti. Bet labai džiugina, kad tokie žmonės kažką stengiasi pakeisti, keičia ir savo šeimai ir vaikams skiepija jau teisingą ir sveiką požiūrį.
2014-11-21 15:03:34
Labai smagi diskusija :)) Bet kažkodėl nėra daug norinčių pasisakyti :) Galbūt žmonės dar net sau nedrįsta atsakyti į klausimą, kodėl jie čia? :)
2014-11-21 17:30:03
o aš dar radau vieną motyvą: esu garbėtroška. Sutikau šiandien vieną bobikę, kuri pagyrė, kad gerai atrodau (kažin kodėl prieš metus nesakė, kad blogai atrodau). Tai parlėkiau namo užrietusi nosį, vienu šaukštu mažiau pietų suvalgiau, mankštelę atlikau sąžiningai. Ir laukiu rytojaus svėrimosi.

Ir visada aš, kai sugalvoju, kad reikia mesti kelis kg suorganizuoju kolektyve varžybas su keliom bobikėm ir spėkit, kas daugiausiai numeta kg. Taip , atspėjote,AŠ.:-):-):-)

ir dabar, kai sėdžiu namie su leliuku, man prireikė bendraminčių.

Tad žinokite aš kovoju su jumis aš būsiu liekniausia, gražiausia ir -iausia :-):-)11
2014-11-21 17:57:59
loreta, menkai nustebinote :))) Juk dauguma moterų tokios - lygina save su kitom ir vis nori būti puikesnės :))) Tai iš tikro yra rimtas motyvas :)
2014-11-21 23:46:49
Ligita, mano močiutė tokia pat, tik atvažiuok, tuoj puola prie šaldytuvo ir traukia, ką turi:"Valgyk, vaikeli, pavargai bevažiuodama" (1val.kelio). Jei praneši, kad atvažiuoji, tai puodą balandėlių ar cepelinų pritaisys, o valgytojų nėra tiek, kiek vaišių. Seneliai, tėvai tokį elgesį supranta, kaip rūpinimąsi vaikais, kai kitaip jau padėti nebereikia (pvz.finansiškai). Ir taip užsisuka ratas, gyveni pagal matytą modelį. Mama tookias puotas iškelia, kai vaikai atvažiuoja, o paskui dejuoja, kaip pavargo tiek valgyt beruošdama :)
2014-11-22 05:37:24
Mane liekneti paskatino netyciomis parduotuveje 'susprogdinta seksualumo bomba' :D Mano megiamiausio paltuko uztrauktukas sporgo tiesiai per krutine neatlaikes vis didejancio spaudimo. Namo sprukau gedingai spausdama krepsius prie saves. Kita cirko dalis prasidejo, kai reikejo is paltuko issivaduoti. uztrauktukas siaip taip nuslinkes iki pilvo nejudejo nei virsun nei zemyn. Nedaug truko, kad buciau tiesiog prasikirpusi sau kelia i laisve. Jei iki to laiko tik pagalvodavau, kad noreciau buti lieknesne ir grazesne, tai sis incidentas paprotino, kad laukti nera ko. aisku, visuomet yra iseitis tiesiog nusipirkti didesnio dydzio drabuzius, bet as dar neesu moraliskai nusiteikusi tarti sudie pulkui nuostabiu sukneliu kabanciu mano spintoje :)
2014-11-22 10:44:03
EmaAlex, labai moteriški motyvai ;)
2014-11-22 12:44:31
Sveikos, merginos :) įdomu vis paskaityti jūsų motyvus, nusprendžiau pasidalinti ir aš :) turbūt pagrindinė priežastis, privertusi pagaliau susigriebti, buvo suvokimas, kad tiesiu sau kelią į sugadintą sveikatą ir nuolatinę blogą nuotaiką..galbūt ne man vienai taip yra - kuo geriau auga kilogramai, tuo darausi piktesnė, nei man, nei aplinkiniams tai nepatinka :)) niekas juk nenori būti niurzga :) o pradėti buvo gan sunku. kadangi su vyru esam nesveiko maisto gerbėjai, valgydavom be jokių taisyklių, visai normalu būdavo ir naktipiečiai, apie kiekius gal net nekalbėsiu :) faktiškai daugumą dienos planų ir minčių užimdavo sprendimas, ką valgyti po to, kai pavalgysim :DD bet kai tai atsiliepia visam organizmui, dingsta ir tas apetitas ;D
Be to, daug prideda ir tai, kad šiaip esu "didelė" (ūgis 1,89) tad manau, kad į plotį jau nebėra reikalo didėti :D anksčiau sverdavau iki 80kg, ir jausdavausi gerai, bet kai peržengiau tą ribą (startavusi su kilo.lt buvau pasiekus 85), suprastėjo ir savijauta, vis sunkiau judėti pasidarė, ir į save nebesinori žiūrėti.. buvau nusprendusi vėl grįžti prie sporto dar prieš tampant kilo.lt nare, bet toks nemalonus jausmas, kai bėgant ant takelio jauti lašinius drebant, o ant dviračio atsisėdus rinkės išvirsta :))
Turbūt nieko naujo ir nepasakiau, esminis motyvas turbūt tas pats - norisi būti gražia ir liekna, o ne ta, kurią gatvėj pamačius kyla gailestis :)
2014-11-22 17:04:57
O mano motyvas paprastas. Tiesiog noriu būti lengvesnė, kad mano draugas galėtų mane pakelti, kad pati galėčiau užsikabinti ant kaklo :) gal skamba banaliai, bet akyse stovi ta svajonė ir labai noriu ją įgyvendinti. Pradėjau su 69/ 166, o mano draugas tesveria keliais kg daugiau - max 74/ 190... Jis norėtų priaugti svorio, bet nelabai sekasi, nes ką bevalgytų (net mano keptus pyragus) ar gertų baltyminius kokteilius, nieks nepadeda. Taigi, reikia pačiai susitvarkyt ;) dėl svajonės ir geresnės savijautos ;) Ir šiaip labai malonu girdėt tuos pagyrimus, tada daugiau šypsais ir tai tik tave dar labiau veda link tikslo. Pradžia sunki, bet kai palengvėji kg atžvilgiu viskas daug geriau atrodo :)))
Nors čia tik vienas
2014-12-10 21:27:46
Sveiki/os,
Taip ir skamba galvoje neseniai iš nepažįstamų žmonių girdėti žodžiai, kai nežinodami mano vardo jie apibūdino mane: taigi ta stora mergina ana ten... Niekada nesureikšmindavau tokių dalykų, nekreipiu dėmesio į kitų nuomonę, bet matyt tas kartas buvo lemtingas ir mano galvelėje kažką pajudinęs.
Taigi motyvas labai paprastas, ne- tikrai ne tai, kad kitiems atrodyčiau lieknesnė ar panašiai. :D O jis labai paprastas ir aiškus: pakeisti savo gyvenimo įpročius sveikesniais ir tuo pačiu numesti papildomus per apsileidimą ir tinginystę užaugintus kilogramus.
O dabar įstojus čia puoselėju svajonę, kaip ateinantį pavasarį, užsimesiu gražią gelėtą suknutę, kuri jau man permaža(kurią taip myliu) ir džiaugsiuosi savo pasiekimais. TIKIU, kad kaip nors, šios svajonės ir motyvacijos vedama, nors ir dantis sukandusi, priversiu save-tinginėlį pasiekti tikslų! ;))
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu