Pastebėjau, kad gausu temų apie viską, bet vienos pasigedau - apie motyvus :) Kas paskatino susirūpinti savo svoriu? Žinau, kad daugelis išdidžiai teigia, kad meta svorį "tik dėl savęs", bet... Bent aš asmeniškai tuo retai tikiu :) Mano atveju, aš suabejojau savo kaip moters patrauklumu... Man 27 m., ūgis 166, o svoris jau buvo pasiekęs 77 kg (matmenys - 100-79-108,5)... Nusprendžiau kad pagal amžių aš jau atrodau bobutiškai ir pasiryžau grįžti prie anksčiau buvusių matmenų (94-74-98). Tai atitiktų daugmaž 68 kg. Šiuo metu sveriu 72 kg., matmenys - 97-75-103,5. Kitaip tariant, nesiekiu tapti laiba gulbe, bet noriu turėti simpatiškos moters, o ne nuo gyvenimo pakumpusios moteriškės siluetą :) Ai, kas dar mane labai gąsdina, tai mintis, kad seni pažįstami pamatę mintyse baisisi ("nu ir išaugo"). O kas Jus paskatino mesti svorį (manau, daugeliui mažinti apimtis aktualiau)? Kadangi forumas anonimiškas, tai manau, kad galite drąsiai pasakyti, kodėl iš tikro nusprendėte "susimažinti" :)
> Mano įsitikinimu, liekna moteris=sveika moteris (liekna, tai ne liesa!)
> Nuoga gražiausiai sau atrodau liekna - turiu grakščias kojas, smėlio laikrodžio figūrą, kuri storėja šiaip jau tolygiai :-D Bet ant pilvo apačios - volelį, už kurio tarsi kliūva mylimojo ranka, kai prieš miega apsikabina arba mylintis. Man pačiai smagiau, kai tas pilvas plokščias :-) O tas volelis bjauriai atrodo, kai užsidedu pėdkelnes - dar labiau išsiverčia. :-D
> Liekna sulaukiu daug aplinkinių dėmesio. Tai labai malonu, net ir turint antrą pusę, kurią labai myliu ir kuris net nepastebėjo, kad priaugau 10 kg - tik šiek tiek pastambėjau sakė ;-) Tiesiog šiaip, sulaukti komplimentų moteriai yra malonu. Bent jau man. :-) Liekną mane nuoširdžiai gyrė net ir moterys, o tai yra pats didžiausias komplimentas :-)
> Netelpu į 80% spintos drabužių, sustorėjau per 2 mėn. Mėgstu gražius, kokybiškus drabužius, noriu juos devėti, o ne į juos žiūrėti.
> Liekna galiu rengtis beveik bet kokį drabužį - viskas daugmaž tinka. O storuliukams labai sunku - tai ten brinda, tai ten nesusisega ar traška..
> Stori žmonės atrodo nevalos, nes jie dažnai nerangūs, storumas reiškia, kad jie nesirūpina sveikata/rūpinasi ja netinkamai, arba kad turi psichologinių problemų ir prisiaugina lašinių, kad apsisaugotų nuo pasaulio problemų. Storų žmonių sveika ir liekna visuomenė nemėgsta - galima juos peikti, kalbėti apie žmogaus teises, bet visuomenėje jie turi kažkokį neigiamą atspalvį. Storo žmogaus trūkumai atrodo didesni.
> Mano darbas susijęs su sveikata. Negaliu sau leisti atrodyti storulė. Juk aš kitus mokau būti sveikais, tai o pati ką moku tada? Kūnas kalba apie mano gyvenimo būdą.
> Mėgstu maistą. Jį ir gaminti, ir valgyti. Lieknėjimas yra mokykla, kurios metu išmoksti gaminti gerą maistą ir juo mėgautis nepriklausomai nuo kiekio.
> Neturiu storų draugų. Nenoriu būt viena stora tarp jų. Be to, mes visi draugiškai kritiškai žiūrim į storulius - sakykit ką norit, jie patys dėl to kalti. Juk mes kiekvienas galim pasirinkti, kaip atrodyti, kuo būti. (Apie ligas nekalbu, bet tokių dėl ligų nutukusių yra mažuma :-) )
O čia esu vistiek, nes
o motyvų pas mane susirinko daug:
po gimdymo jau svėriau 110, tad turiu sugrįžti į darbą bent jau 95 (jaučiu, kad pasieksiu)
neįtilpau į Audimo striukę naują( o vyriškos nesinorėjo pirkti):-):-):-)
norėčiau sverti 80, nes bijau, kad po 6 metų , kai vesiu savo vaikiuką į mokyklą, manęs nevadintų močiute, nes man jau bus45.
na ir visi kiti motyvėliai.
Pradėjau lieknėti, nes nebepatikdavau sau, nepatikdavo fotografuotis, nepatikdavo žiūrėti į veidrodį, nes tai ką ten pradėjau matyti kėlė šlykštulį: storas užpakalis, kuris kaba, storos kojos, pilvas kaip maišas. Bet ačiū Dievui, kad išsiugdau meilė sau ir negaliu sau leisti taip atrodyti, niekada neleisdavau. Visada norėjau būti graži, nepriklausoma, geidžiama, įdomi...
Kai pasijautė pirmieji rezultatai, net vyras pradėjo kitaip žiūrėti, dažniau glosto, bučiuoja, nori dažniau mylėtis:)) Tokios ir turi būti moterys, jos turi būti gražios ir geidžiamos. Stengiausi ir dėl vyro.
Bet pati didžiausia motyvacija tai yra sveikata. Nėštumo pabaigoje svėriau 105 kg. ir buvo žiauriai sunku. Ir 10 kg. antsvorio yra per daug. Sunku nešioti tokį svorį su savimi pastoviai. Dabar jaučiuosi žymiai geriau. O kadangi planuojame dar vieną leliuką, noriu numesti kaip įmanoma daugiau kg., nes daugiau taip kankintis per nėštumą aš nenoriu.