Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

stancikieneinga bando susidraugauti su ponia VALIA :)))

2014-11-09 14:38:41
vandens geriu kokias dvi stiklines per dieną ką aš žinau, ir taip organizmas linkęs jį kaupti, reiks pas gydytojus eit, ne pirmas kartas taip, bet tokia "girta" dar nebuvau atsibudus:) gerai, kad į darbą nereikėjo, ką žmonės pagalvootų:) reikia po šešių nei gerti, nei valgyti....
2014-11-10 19:42:34
Organizmas gali kaupti skysčius ir tuo atveju, jei geriate per mažai. Jei gersite daugiau pirmoje dienos pusėje, skysčiai nesikaups nebent turite inkstų ligų... Dvi stiklinės yra labai labai mažai.
2014-11-10 21:15:56
šnd po šešių nei valgau, nei geriu, bus matyti, kaip ryt...
šiaip tai reiktų ... harmonijos, kuri ir teikiama šioje sistemoje, tik aš jos nesilaikau:( tai mažai valgau, tai per daug, et:( proto nėra, tai va taip:)
2014-11-10 23:07:48
Roberta, nejuokaukit šitaip su vandeniu. Gali atrodyti, kad jį organizmas kaupia, bet tik todėl, kad negeriate jo pakankamai, jis neišplauna druskų ir kitų blogybių, o būtent jos ir kelia tinimą. Ir po šešių nevalgyti/negerti yra prasmės tik jei 21 val jau miegate.

Va čia akivaizdus pavyzdys, kas būna nepagėrus pakankamai vandens. Jei neskaitysite, trumpai - moteris skundėsi galvos skausmais, prastu virškinimu ir gydytojas jai rekomendavo gerti daugiau vandens. Ji mėnesį kasdien gėrė po 3 ltr. vandens ir va koks skirtumas: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2480491/How-drinking-litres-water-day-took-years-face.html
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu