Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vėl pradedu viską nuo nulio...

2016-01-30 22:22:16
Kilo lt esu nuo sausio 4 dienos. Numečiau jau 4,8 kg. Sveriu dabar 72 kg. Manau, kad svoris krenta sunkiai, nes sportuoju sporto klube kasdien po 2 valandas ir maitinuosi griežtai pagal mitybos planą, maistą sveriu ir valgau tiksliai pagal valandas. Užsisakiau kilo kokteilį. Kitą savaitę atveš ir juo pakeisiu pusryčius ir vakarienę.
Gal kas vartoja tą kokteilį, gal galite pasidalinti patirtimi kaip tai veikia?
2016-01-30 22:33:51
4,8 kg yra ne mazai, o puikus rezultatai. Tai reiskia, kad tu prarandi ne raumenis, o riebalus. Normalus svorio metimas yra apie 1 % nuo svorio mases per savaite. O ka sportuoji 2 valandas? Siaip esu skaiciusi, kad efektyvi treniruote turi trukti iki valandos.
Kokteilio gerimas yra pateisinamas tik tada, kai neturi laiko pavalgyti visavercio maisto. O kodel tu nori pakeisti pusrycius ir vakariene?
2016-01-30 22:40:44
Kilo lt konsultantai patarė pabandyti. Susigundžiau ;) Taip sutaupysiu rytinį miegą ir po darbo lekiu į sporto klubą, o kai grįžtu, jau nieko nebenoriu... Sporto klube valandą ant bėgtakio ir apie valandą treniruotė su svarmenimis ir pilvo presas.
2016-01-30 22:55:44
Pirma tai nera pigu, antra tai tik laikina :) Jei nori buti liekna visada, reikia ismokti taisyklingai maitintis ir sportuoti visam gyvenimui, nes kitaip kg atauga. Aisku pabandyti ta kokteili gali, pati matysi ar tau jo reikia ar ne. Bet siaip jei taip intensyviai sportuoji, raumenys turi gauti maisto (baltymu) daug. Tad geriau po treniruotes is karto isgerti baltymini kokteili ir po valandos dar pavalgyti,
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu