Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vėl pradedu viską nuo nulio...

2014-11-03 10:27:44
Tas prakeiktas jo-jo efektas.
2014-11-03 10:32:26
Kiek kartų lieknėjau ir vėl storėjau - nė pati nebesuskaičiuosiu. Šiandien vėl viską pradedu nuo nulio. Esu didžiausiame svorio taške per visą savo gyvenimą - 127 kg.
Peržvelgiau valgiaraštį - nebaisu (išskyrus tai, kad reikia 4 ltr vandens per dieną), peržvelgiau sporto programą - nesunku (didžiausias sunkumas - eiti į sporto klubą ir patirti tą gėdą, kai visi į tave žiūri - omg omg, kokia storulė :D). Bet, ne pirmas kartas :)
Nu ką, pradedam :)
2014-11-03 10:41:29
Sveika, Ciccio :)
Sveikinu su pradžia! Nuo šiol viskas bus vis geriau :) Iš visos širdies linkiu sėkmės! Beje, aš kurį laiką mėginau sportuoti pagal programą, bet vėliau perėjau prie aerobikos pratimų ir tas man žymiai labiau tiko - kai šalia matau video, jaučiuosi, lyg ne viena sportuočiau, be to, įveda į ritmą, o ir laiko susitaupo, nereikia į sporto klubą eiti :) manau, kad šiek tiek apsipratus su sporu ir judesiai labiau koordinuoti pasidaro, ir gal drasiau į sporto klubą bus eiti :)
2014-11-03 11:20:59
Sveika Ciccio, as irgi panasiai jauciuosi. Tik nezinau ar tas kiek nors pades :-) As ir dar tik ka startavau. Taigi, noreciau palinketi tiek Tau, tiek ir sau, tiek ir visiem kitiem - sekmes! :-)
2014-11-03 11:21:13
Dėkoju, Gile :) dėl aerobikos - bijau, kad su dabartiniu svoriu namo konstrukcijos neatlaikys mano sportavimo namuose. Kaimynų gaila ;))))
2014-11-03 19:06:43
Sunku tik pradeti. Bet manau nereiketu kreipti demesio i tai kaip kiti paziures ar ka jie pagalvos. Pirmiausia reikia apie save galvoti. Ir kada pats sau patiksi ir nusistatysi gera nuotaika tada ir kiti kitaip i tave ziures. Cia gal bruozas Lietuviu, kad ziuri i kitus. Bet manau pats laikas maziau kreipti demesi ir dziaugtis gyvenimu. Jis gi toks trumpas. Manau kiekvienas pajaute tai, kad savaites bega o nebe eina :)))
2014-11-03 21:14:11
Ciccio, turėsi didelį džiaugsmą matyti kaip greitai krenta kilogramai, nors atrodo valgai labai daug. Tas džiaugsmas-geriausia motyvacija laikytis mitybos plano. O su sportu-geriau ramiau, paprasčiau nei persitempti. Mano svoris irgi didelis, tai visa tai jau patyriau. Sėkmės tau dideliausios...
2014-11-03 21:30:30
Na štai, pirmoji diena beveik baigėsi :) smagu grįžti į sporto klubą, kuriame treneriai dar mane prisimena, kai nebuvau dramblienė :D bliamba, reikės pasičekinti, kur galima nusipirkti extra didelių drabužių sportui, nes visa mano turima apranga braška per siūles - atrodau, kaip kumpis suraišiotas virvutėmis. Dar paprašiau, kad vyras nufotkintų mane visu ūgiu...o tu kurmi kurmi, geriau jau būčiau neprašius :DDD
2014-11-03 22:20:12
oi, kaip as tave suprantu.. ne gyvenimas su tokiu balastu. As vat lankiau tas aerobikos treniruotes, bet po menesio taip nusivyliau: upeliai pralieto prakaito, jegu 0, o numestu vos 1,5 kilu. Manau, kad tai tuscias jegu ir laiko eikvojimas. Aerobika galbut tinka daug plonesnems ir judresnems moteriskems. As kazkaip del saves atradau ejima: beveik kasdien einu is darbo peskom namo, stengiuosi eiti greitu zingsniu, nesvarbu kad batai spaudzia ir nesvarbu kad sanariai pareina, ir einu tiek, kad kai uzpakalis paskausta, tada jau sedu i autobusa ir vaziuoju. Pirmus dvejeta-trejeta kartu yra sunku, o paskui kazkaip atsiranda antras kvepavimas ir tada jau nebeisivaizduoju kad galetu buti kitaip. Pabandyk sitaip, galbut nauja talenta savyje atrasi ir nereikes kaimynu gasdinti. Linkiu tau sekmes :)
2014-11-04 10:46:38
"Ant durniaus" šiandien pasisvėriau - numečiau 2 kg. WTF??? Tik viena diena praėjo...
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS