Mityba

/

Sveika mityba

/

Sventinis meniu :)

2014-11-02 20:58:23
Sveiki, arteja graziausios metu sventes. Ka desim ant stalo, kad nenukrypti nuo maitinimosi plano?
2014-11-03 07:44:25
Taigi labai didelis pasirinkimas is kilo meniu, tinka sventems ir skanu. Zinoma kiekis svarbu :)
2014-11-05 12:22:54
Nors ir šventės,bet aš laikysiuosi nurodytos dietos, o artimieji gali mums padovanoti dovaną, tai palaikymą ir kartu laikytis dietos.O per kūčių vakarienę jei ir neparagausiu 12 valgių, tai dievas už tai nenubaus.Suvalgysiu 3 obuolius iš savo sodo ir su visa šeima į bažnyčią.
2014-11-06 20:19:52
pritariu kad keičiant gyvenimo buda reiktu keist ir sventinius iprocius sedet prie stalo. pavalgei ir mars į miesta, teatra, mišką, na kažkur kartu su šeima, draugais ar kt. nesusitelkt ties kimsimu, bet ties sventine diena, kaip galimybe pabuti su mums brangiais zmonemis.
2014-11-12 23:03:45
Dziaugiuosi, kad jus tiek valios turit :) pas mane artimieji deja megsta skaniai ir tradiciskai per sventes pavalgyti, visi susirinke prie stalo, net nezinau kaip teks atsispirti ;/
2014-11-17 19:50:32
Viskas ok, jei kas turite galimybe iseiti su seima. Bet as gyvenu saloje!!! Kaimynai kvieciasi i svecius ir kas be ko stalai nukrauti skaniu valgiu :) Tikriausiai vienintele iseitis bus persikelti "lucky day" i savaites viduri :D
2014-11-17 23:33:55
Snopa, as irgi taip darysiu manau :)
2015-01-17 21:38:03
Per betkokias šventes smagu yra pateikti ir kilo.lt receptus. Mano mama kartais užsuka į svečius ir visad duodu paragauti tai, ką valgau aš iš savo "dietos" ir visad gaunu atsakymą "hmmm kaiip skanu" :) taigi, darom išvadas, kad sveikas maistas gali būti ir skanus maistas :)
2015-01-19 12:10:31
Aš irgi savo maistu pavaišinu kolegas bei šeimos narius, visiems labai patinka/ maistas tikrai skanus
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS