Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Ekitos pasikeiteitimai ir dienoraštis

2014-10-22 14:46:47
Nu ką , esu kilo.lt narė nuo pirmadienio. Ūgis 165cm , svoris 63kg. Tikslas 55kg. Tiksliau tikslas ne tiek kiek svoris , kiek apimtys ir tvarkingas kūnas. Pirmiausia noriu nusimesti , o poto auginti liesa raumenų mase. Pirmosios dienos sekėsi gerai , laikiausi nurodymų tiek maisto tiek sporto atžvilgiu. Šiandiena bus antroji sporto diena. Taipogi kas dar prisideda prie motivacijos tai laikrodukas kuris skaičiuoja sudegintų kolorijų kiekį. Pirmadienio treniruotė truko 1h23min , sudeginau 706kcal. Esu tuo labai patenkinta. Taigi , sieksiu tikslo kartu su jumis visais! :)
2014-10-22 15:58:37
Sveika. O koks tas laikrodukas? Kur pirkai? Kiek kainavo?
2014-10-22 16:13:21
Naudoju http://www.polar.com/en/support/FT40 toki laikroduka. Gavau dovanų nuo vyro prieš metus kažkur. Bet realiai arba internetu galima sakytis arbi pirkti sporto prekių parduotuvėje. Yra labai daug firmų ir modelių. Bet Polar turi labai daug gerų atsiliepimų ir yra specializuota firma būtent ant to :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu