Motyvacija

/

Motyvacija

/

Motivacija

2014-10-15 19:37:02
Truksta motivacijos, spyrio i minkstaja... junkis prie naujos grupes skatinancios tavo galimybes. Prisijunk prie bendruomenes ir kelione link savo tiklso pradekime kartu!!
https://www.facebook.com/YoursMotivation?ref=bookmarks

Priijunk,Dalinkis su draugais. Niekada nepasiduok ir judek link to apie ka galvoji pries eidamas miegot ir atsikeles ryte! ;) Junkis dabar!
2014-10-19 23:13:32
Papasakokite, kaip save motyvuojate? Ar yra žmogus šalia, kuris padeda, ar tiesiog matant save veidrodyje motyvacijos užtenka? :)
2014-10-20 12:17:39
Aš tiesiog save myliu, todėl negaliu būti negražia ir stora:)
2014-10-29 22:48:06
save motyvuoju rusu k. ziuredama tokias laidas:

http://www.ntv.ru/peredacha/Ya_hudeu/last23576745/

Prisiziuriu stai tokiu istoriju ir "užsikačegarinu" vel mesti
svori. Jeigu kazkiek nukrypai i sona, tada reikia save kazkaip
nubausti nudirbti koki sunku darba, arba pakeisti rutina i koki ydomu uzsiemima, arba pamaloninti save masazu, kad emocijos pajudintu jusu kg is mirties tasko. Kiekviena karta kai ateina nusivylimo jausmas, sitaip iprasti save prablaskyti, kad nekiltu jokiu noru toliau nusideti.
2014-11-17 21:52:08
aš motyvuoju save įsivaizduodama kaip draugai pirtyje stebisi mano (būsimu) pilvo presiuku ir bėdavojasi, kad patys vis neprisiruošia sportuoti :D
2014-11-17 22:18:55
Aš tai savo sporta padariau, kaip tiesiog gyvensena. Prieš porą metų mečiau rūkyti. Visi sakė ,kad neįmanoma. O dabar intensyviai laikausi mitybos ir sportuoju. :) Tai mane ir motyvuoja, kaip į darbą negalėčiau nenueit, tai pat su sale! :)
2015-12-16 21:30:59
didelė motyvacija, kai pastebi, jog rūbai labai jau laisvi tampa :)
2015-12-20 23:49:16
Manau, kad gerai motyvuoja suvokimas kaip stipriai fiziškai pasikeitė tie, kurie ėmėsi keisti gyvenimo būdą, Padeda jų nuotraukų :"prieš" ir "po" peržiūrėjimas, kai suvoki, kad fiziškai pasikeisti tikrai įmanoma! Taip pat fizinių treniruočių įvairovė. Kai pabosta plaukioti- pasirenku šaurietišką ėjimą. Kai ir tai pabosta- jogą, ar šokius, sporto klubą...
2015-12-21 11:39:33
aš save motyvuoju pati - mane motyvuoja mano labai gera savijauta sistemingai maitinantis. taip pat motyvuoja ir kintantis vaizdas veidrodyje. žmonės šalia kaip tik stengiasi demotyvuoti, bet aš nepasiduodu :)
2016-01-01 09:25:04
viską gadina daugiadienės šventės .... :(
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu