Motyvacija

/

Motyvacija

/

Motyvacija jums!

2014-01-09 17:25:25
Ar jūs neturite dar to, motyvuojančio kuro , kuris užvestų tą varikliuką jumyse?
Todėl aš šiandien jums padėsiu to kuro nors kiek įgauti.
Būna labai tingisi sportuoti ar net prisiversti . Nesurandi tos motyvacijos kuri tave pastumėtų į priekį. Dažnas atvėjis ne man vienam pasireiškęs tai, kaip nenueini į treniruotę nes labai tingėjosi ir tada labai gailėjaisi ,kad nenuėjai , o kaip tingėdamas prisivertei nuropoti į sporto salę apsidžiaugiai ir nepasigailėjai ,kad nuėjai.
Mano motyvacija sportui apsireiškė tuomet kaip susipykau su panele ir viskas tuom pasibaigė . Tuomet buvau labai piktas ,bet lyg šiol sportavau ,bet neturėjau tos motyvacijos didelės sportuoti , sportavau ,dėl užsiemimo . Tuomet po 1mėnesio kažkur ji susirado kitą , o aš išsikėliau tikslą ,kad sportuosiu vien dėl to ,kad parodyti tai ką ji prarado ir pradėtų gailėtis. Tuomet nustojau valgyti visokius šokoladus , kuriuos valgydavau kasdieną (po "Milka" plytelę į dieną) ,atsisakiau čipsų ir daugelį kitų dalykų. Tada atsirado ta didesnė motyvacija , vėliau atradau Fitneso modelius iš kitų šalių . Mane įkvėpė labai ,labai vienas žmogus vardu Aziz Shavershian (ZYZZ) kuris sužavėjo mane savo istorija ,kaip pasiekė savų rezultatų.
Tada pasižiūrėjas prieš kiekvieną trenriuotę jo vaizdo įrašų YouTubėje ,tiesiog, bėgdavau į treniruotė ,galvodavau ,kad pratrūksiu energijos pliupsniu.
O apibendrinant papasakojus savo istorija patarčiau jums pasisemti motyvacijos iš : *Kitų žmonių pasiekusių didelių rezultatų. *Sukelti pavydą buvsioms antroms pusėmis .
*Atminti ,jog viską metus , pagalvoti dėl ko pradėjai.
*Susidaryti planą ,kad būtų tikslas kažko tai siekti .
*Nekreipti ką sako kiti ,kadangi sportuoji tu , ne jie, tai tavo pasirinkimas ir nuo taves viskas priklauso , ar tu pasieksi tikslą ,ar ne.
*Nustoti ieškoti savyje ieškoti tik minusų, stengtis įžvelgti kuo daugiau pliusų.
2014-01-09 17:39:58
Motivaciniai klipai kurie galbūt pravers ir jums:

*ZYZZ

*Lazar Angelov

*Motivacinė bomba

*Kovos menai

* Motyvacija merginoms

*Sunkus DARBAS!

*Sersinio mylėtojams , bet nepraščiausiems

* Kai Greene

2014-01-09 17:52:31
Labai geri video! Ačiū, kad pasidalinai
2014-01-09 18:06:48
Lazar Angelov mmmm pati geriausia motyvacija
2014-01-12 11:44:15
https://www.giveit100.com/
2014-02-08 13:49:03
na mano motyvacija po truputi auga. o istorija tokia :))
visu 2013 darbe buvo dideli pokyciai tai dirbau kraupiai daug (po koki 1,5 etato visus metus kasdien beveik). Emocine savijauta buvo visiskas nulis svelniai issireiskus (ir per toki tempa net nebuvo kada ieskotis naujo darbo). Visiskas krachas buvo, kai mano kolega isejo dar metams nepasibaigus. tada jau perpykau as visiskai - pasakiau daugiau jokio tokio nusidirbimo. 2 menesius deliojau galvoje kaip per tuos metus nusivariau. naujiems metams atejus nepriemiau jokiu pazadu "nuo nauju metu nebedarau ano ar to...". tiesiog mane pakele pareigose ir as dabar turesiu vadovauti zmoniu grupei. bet kaip as galiu rupintis kitais, ju darbu ir kaip zmonemis, jei ir pati negaliu pasirupinti savimi.
Tai vat mano motyvacija tokia:
matau sviesa tunelio gale ir man darosi svarbesne mano psichine sveikata. jai gerejant yra daromi siek tiek geresni sprendimai: sportas, mityba, aktyvus laisvalaikis (nors sita ir taip megstu:))
tad man sitas judejimas link sveikos gyvensenos yra jau seniai pribrendes. reikejo tik pradeti veikti.
projekte esu antra savaite, bet vakar net pasidziaugiau - visa savaite sportavau, laikiausi mitybos plano ir as nebe tokia pikta.
ir issikraunu ir saviverte didesne :)))
super :)))
sekmes visiems :))
2014-02-08 15:47:50

It's not about finding out who you are, it's about creating who yo are.
2014-02-16 03:54:06

2014-03-01 13:19:52

Rekomenduoju + daina superinė :))
2014-03-20 00:56:12
Aziz Shavershian (ZYZZ) nelabai tinkamas pavyzdys, jis ant steroidu sedejo ir 22 metu mire nuo sirdies smugio...
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu