Sportas

/

Sportas namuose

/

Sportas namuose ar sporto saleje

2015-05-13 21:56:33
Sportuoju 1,5 val iki 2 val. Prkilauso kiek jėgų lieka elipsiniui treniruokliui pabaigoje. Apšilimas prasitampymas 7-10 min, darbas su svoriais 1 - 1,2 val. Ir kardio - elipsinis 15 -25 min. pabaigoje. Jeigu treiruotė buvo daugiau kojom tai 10-12 min kardio ir batai pulsometras rodo perkrovas.
2015-06-18 15:40:42
Na reguliarus fiziniai pratimai duoda savo. Lengvi vakariniai pasivažinėjimai su dviračiu jau siekia 20-25 km. Elipsinis treniruoklis žiurint kokį filmą nesunkiai traukia 30-50 min. Jau galima galvot apie kokį truputi rimtesnį savaitgalinį šeimos žygį dviratukais.
2016-03-07 08:15:17
...as galvoju ,jeigu jau pradedi uzsiemimus sporto saleja,reikia ir testi be pertrauku iki kiek jegos leis...nustojus sportuoti ,kunas pasikeicia vel ,ne taip kaip norima ....O viskas susideda i pinigelius-nera ju sale uzsidaro.....Rinktis sporta namu salygom....paprasciau mano akimis.
2017-03-23 11:34:02
Man tai irgi namie sportuoti labai gerai. Turiu kardiotreniruoklį, hantelius, atlieku kilo.lt sudarytą programą. Kai pripratau prie krūvio ir pratimai pradėjo darytis per lengvi,paprašiau, kad pakeistų, pasunkintų. Be to, namuose gali pasirinkti laiką, kada tau patogu, paderinti treniruotę, pavyzdžiui, su bėgiojimu, arba, kaip aš dažnausiai darau, vietoj 4 treniruočių per savaitę, pasportuoju kasdien. Daug metų vaikščiojau į sporto salę, tai vis susidurdavau su tom pačiom problemom - tai žmonių sausakimša, tai kardio treniruoklis užimtas.... Gyvenu mažam miestelyje, anksčiau sporto salė buvo tik viena, nieko labai nepasirinksi, gyvenantiems dideliuose miestuose, aišku, gal geriau tinka sporto salė, bet man tai tikrai labai gerai namuose. Rezultatas, kurio tikėjausi, yra, tai nemanau, kad darau kažką neteisingai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS