Mityba

/

Sveika mityba

/

"LUCKY DAY" - už prieš

2014-12-16 14:00:51
Teisingai per Lucky day reikia atisipalaiduoti. Čia kaip pasakyta sekmadienis - nedirbk, tai lucky day - nesilaikyk dietos :D
Asmeniskai man tai nesudaro didelių problemų dietos laikymasis, tik gal daugiau tenka laiko praleisti gaminant viską. bet lucky day laukiu kiekviena kartą. :)
2014-12-16 16:42:35
Aš už "laimingą" dieną. Tą dieną jaučiausi laiminga, kad galėjau išsikepti taip mėgstamų bandelių:-). Aišku savaime, kad 300 g. paaugau, bet manau, kad tai nereikia sureikšminti, nes ruošiuosi čia būti pusę metų, tikrai pasieksiu savo tikslą.
2014-12-16 18:19:19
žinoma už! tačiau didžiausia problema ta, kaip atsilaikyti nuo didelių saldumynų dozių :D
mama yra bandžiusi tokią dieną, tačiau ilgainiui pradėjo augt svoris, nes per laimingąją dieną, buvo stipriai persivalgoma.
2015-01-05 11:41:10
Tiems, kas sąžiningai laikosi kilo.lt meniu programos, tai Lucky day tikrai neišmuša iš vėžių... Jums suskaičiuota, jog skrandis į normalų dydį susitraukia per kelias savaites nuo dietos pradžios. O tai reiškia, jog per daug "Lucky" maisto tikrai netilps.... :) Bet vienas-kitas "griekas" dar niekam nepakenkė..... :)
2015-01-05 18:53:01
"Lucky day" - manau, kad geras sprendimas nors truputėlis atsipalaiduoti tiek sielai, tiek kūnui. Juk būna, kad būten tomis dienomis daugiausiai gimtadienių, švenčių (tarkim sekmadienį)...keista būtų, jei draugai pradėtų žiūrėti į burną, "ką būtent dedi", ir šiaip, Juk torto gabalėlis niekados nebus įtrauktas į "sveikos mitybos planą" :D
bet ir tai, jei sieki tikslo, reikia mokėti sau "pasidaryti Lucky day", kad rytoj nereiktų gailėtis...o paskui vėl "kimbi į darbą visas 6 dienas "...čia mano nuomonė.
2015-01-05 20:48:13
Aš visiškai sutinku :-)
2015-01-17 21:20:54
turiu puikią idėja "lucky day" - išbandyti kilo.lt receptus, kurie nėra itraukti į "dietą" + dar pyragą išsikepti... gerai, kad pašonėje vyras yra, kuris padės "ragauti" :D
2015-01-30 17:21:35
As uz, tikrai motyvuoja, ir gerai jautiesi, kad jei kazko atsisakai siandien galesi pvz sekmadieni valgyti. Tada ir i kavine gali iseiti ar dar kur. ir lengviau psichologiskai, nei galvot va sito jau tikrai niekada negalesiu valgyti
2015-06-13 21:36:14
man ta diena viską išreguliuoja ,nežinau ką kišt į burną ir norisi kuo greičiau vėl valgyti normaliai
2015-06-15 12:17:31
Tiesa, jog galiu valgyti ką noriu ir kiek noriu mane išveda iš pusiausvyros. Skrandis susitraukęs, bet galva vis sako -valgyk valgyk. Vakar turėjau tokią dieną, pavalgiau kavinėje, seniai išbandytoje, maistas puikus, bet pilvas vis tiek suskaudo :( Kitą kartą nesistengsiu kimšti to kas skanu. Man turbūt to nelabai reikia
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS