Mityba

/

Sveika mityba

/

"LUCKY DAY" - už prieš

2019-05-14 13:34:24
as uz
2019-05-14 17:06:23
Aš tikrai už, nes per visą savaitę svajoti produktai gali atsidurti lėkštėje. Žinojimas, kad nesu atribota nuo kaloringesnio maisto ar vyno taurės manęs neišmuša iš "bendraukime per maisto kultūrą" rato. O geriausia dalis yra ta, kad po šios Lucky day suprantu, kaip sunkesnis maistas veikia organizmą sunkumo ir tingumo linkme, tad jau kitą rytą net nedvejojant norisi grįžti vėl prie lengvumo jausmo ir valgyti ribojant kalorijas. Reikia suprasti, kad gyvename maisto pertekliaus amžiuje ir mums tiek kiek akys mato maisto net nereikia.
2019-05-14 17:06:30
Aš tikrai už, nes per visą savaitę svajoti produktai gali atsidurti lėkštėje. Žinojimas, kad nesu atribota nuo kaloringesnio maisto ar vyno taurės manęs neišmuša iš "bendraukime per maisto kultūrą" rato. O geriausia dalis yra ta, kad po šios Lucky day suprantu, kaip sunkesnis maistas veikia organizmą sunkumo ir tingumo linkme, tad jau kitą rytą net nedvejojant norisi grįžti vėl prie lengvumo jausmo ir valgyti ribojant kalorijas. Reikia suprasti, kad gyvename maisto pertekliaus amžiuje ir mums tiek kiek akys mato maisto net nereikia.
2019-05-14 17:06:37
2019-05-14 17:06:43
2019-05-14 18:13:28
tikrai taip:) tikrai pasijaucia po lucky day tas sunkesnis maistas. vel grizta tas sunkumo jaumas, negerumas, tad grizus i vezias kita diena supranti visa nauda ka duoda tas sveikesnis maistas ir geresnis gyvenimo budas:)
2019-05-14 19:15:00
Luckyday yra mitybos pagal kilo.lt principo dalis. Jos reiksme ir emocine ir praktine-organizmui pripratus prie sumazinto kaloriju kiekio, luckyday perteklius uzveda medziagu apykaita is naujo. Del emocines-viskas aisku, kuomet neribotai galima megautis skanestais ar neskaiciuoti kaloriju. Man tinka kilo,lt principas apskritai, tad ir luckyday laukiu. Labai gali buti, kad jos atsisakius, svorio kritimas uztsrigs, ir suvalgius netycia viena nuodeme, svoris staigiai soks aukstyn.
Kam nera priimtina luckyday, greiciausia tiktu kiti mitybos principai.
2019-05-24 09:24:16
Sveiki :) Gyvenu pagal Kilo.lt tik keletą mėnesių. Gerai, kad yra Lucky day. BEt kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad per tą dieną man būna gerokai sunkiau išvengti prastesnės savijautos. Apsunksta skrandis, norisi miego jau 12val. dienos. Kadangi esu tarp "migrenininkų", tai apsunkusi skrandžio veikla sukelia ir galvos skausmą. Taip kad nieko Lucky nebelieka :) Kuo toliau, tuo mažiau tą dieną suvalgau. Ir kuo toliau, tuo mažiau saldumynų joje lieka. Dar pirmom savaitėm labai laukdavau, planuodavau, ko labiausiai norėčiau, eidavai penktadienį į parduotuvę leisti pinigus. Dabar tiesiog "lucky day" metu valgau tai, kas yra namuose.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu