Mityba

/

Sveika mityba

/

"LUCKY DAY" - už prieš

2018-03-28 17:13:51
sveikuciai ir as noriu papliurpti cia :D ,man ta "nuodemiu" diena tikrai nera baisi ,gal taip kaip sako MAX ,jei kas valge is dienos i diena ta saldu ir nesveika maista,tai jiems tikrai sunkiau gristi i doros kelia ,o tie kurie valge sveika ir tik didesnem porcijom:DD ,nemanau kad per lucky day smarkiai nusizenks :) ir bus lenkva vel grysti prie sveikos subalancuotos mitybos :)
2018-03-28 17:16:06
beto esu nauja cia nare :)) ,prisijungiau tik praita ketvirtadieni ,ir nera sunku laikytis nurodyto mitybos plano :) ,laikausi griestai ,maistas skanus ,tik pietu porcijos milziniskos :DD ,man leido pasidalinti pietus i 2 dalis ir suvalgyti per kita karta :DD
2018-03-28 17:18:46
ir kas svarbiause : stengetes del saves,del savo sveikatos,del savo kuno ,tai ir per lucky day stenkites valgyti atitinkamus skanestus :) ,sveikesnius ,o ne kokius snikers batonelius ar sokolado dezute :DDD
2018-04-08 15:51:53
Vis megau sita diena, bet kai praeita penktadieni taip prisivalgiau, kad +2kg, tai dabar jau nebetaip faina, stengiuos kuo maziau prisikimsti, tik ta, ko labai norisi perpiet, o pusryciai ir vakariene iprasta
2018-06-04 12:21:37
Kartais megstu pasidaryt visa savaitgali "LUCKY DAY" :) bet po to pirmadieni susiimu ir viskas buna tvarkoj
2018-08-22 15:19:57
"Lucky day" gal ir būtų įdomu, bet taip maitinausi visą gyvenimą nesveiku "skamumynais" vadinamu maistu. :) Tokios dienos savo plane aš neturiu.
2018-09-01 15:42:08
Aš tai už šią dieną :) Man ji reikalinga. Tai lyg savotiškas sukrėtimas organizmui, kad šis nepriprastų prie labai nedidelių kalorijų kiekio ir nepultų vėl kauptis kur nereikia. Aišku, esu turbūt iš tų, kurios storėja vien nuo žvilgsnio į maistą, bet vis tiek save palepinu, kartais sveiku maistu (mėgstu jį), o kartais ir kitokiu. "Nedidelis kiekis "nuodų" pagamina atsparumą jiems :) :P"
2019-03-03 23:17:27
Aš mėgstu šitą dieną,,,
2019-03-04 04:03:28
Aš taip pat, bet man irgi gavosi kad visas savaitgalis šį kartą tapo "Lucky day", nes paskirtoji diena, šeštadienis prabėgo taip, kad suvalgiau daug mažiau nei įprastą dieną, vaikščiojau daug daugiau ir nemiegojau iki sekmadienio 9 valandos ryto :D teko šiek tiek išsibalansuoti, bet nuo šiandien vėl grįžtu į vėžias :)
2019-05-08 09:55:51
tik uz! visgi pagalvokit, jus norit keistis visam gyvenimui, o ne tik tam tikram laikotarpiui, o jei visada busit suvarzyti tai ilgai si kelione netruks.... mano lucky day sestadienis, ta diena valgau ka noriu, o jeigu noriu kazko sveikiau valgau ka sveikiau...bet uztat zmogus emociskai atsigauni, o tai manau yra svarbu. sekmadieny nuo ryto visada griztu i vezias:) dirbi zmogus del saves, ant saves, po kurio laiko net per lucky day nebegalesit daug suvalgyti nes tiesiog nebesinores:) sekmes visiems, svarbiausia grizti i doros kelia;D
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu