Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Mano kelias

2014-09-23 14:57:52
Aciu uz palaikyma ir savo istorijas apie savo vargus :) tokio spyrio i sikna man ir reikejo :D dabar gal netgi dar daugiau ryzto atsirado :) Tai ka... Griztu atgal. Nors siandiena jau su mityba vel yra biski snipstas (durnas iprotis grizo nevalgyti vel... Toki turiu issiugdziusi, kartais sunku jo atsisakyti :/ ) Bet no rytojaus vel tvarkinga mityba ir katik praejau viena kursa JUST SWEAT 50 minuciu, isprakaitavau visa liudesi ir pykti, jauciuosi fantastiskai ir jauciu vel nora ir ryzta grizti atgal i doros kelia :D nuo rytojaus imu vel normalia mityba, 5 kartus per diena ir einam toliau! :) aciu ;)
2014-09-23 15:23:37
:)
2014-09-24 10:56:13
Sveiki, na pasidalinam praeita diena :D as truputuka su maistu sugadinau diena, bet svarbiausia, kad tik truputuka :D pagaliau slaunys pradejo mazeti :D neiskenciau ir vakar vakare pamatavau, nu ka jei jau jos pradejo mazeti, vadinasi 3 savaites nenuejo veltui :D jehu, man net verkt norisi ir laimes :D o svarbiausia, rubai laisveja :D ko gero veido mimika visai kitokia :D nes jau sutikti pazistami sake as svyciu :D :D :D kur nesvytesi, kai nuotaika liuksiska, be sporto neisivaizduoju nei vienos dienos :D jau ieskausi drauges, kas su manim varytu i impulsa :D gaila, kad man toli :( sumasciau pasiprasyti dar pratimu krutinei :D gal ir ten iseitu sutvirtinti :D :D

tikiuos siandien visi tokiooooos geros nuotaikos ;)
2014-09-26 09:17:17
Labas! :) dziugu girdeti, kad puikiai jautiesi! As jau irgi geriau jauciuosi :D is mano +4 kilogramu kuriuos turejau pirmadieni siandiena beturiu tik +1 :D tai kazkaip ir man geriau ant sirdies paliko :D gavau gera pamoka is viso sito :) tai tas vienas kilogramas nebe toks baisus atrodo :D su kilo.lt buvo nukrites svoris nuo 66.5kg iki 64.5kg. Katik pasisveriau, tai parode 65,5kg (bet sveriausi jau po pusryciu ir su visais rubais) tai kazkaip jauciuosi zymiai geriau :) Buvo didele pamoka man, siandiena mano lucky day, bet as nusprendziau ja nepasinaudoti :D Tad geresnem emocijom imuosi save i rankas toliau :)
2014-09-29 21:07:31
sveiki, na ir as paskutine sav tik 400 gr. numeciau :) savaitgali prasvaigo galva :( net sportuot negalejau, apetito neturejau itariu vandens per mazai geriau :( tai siandien stengiuosi stot su vandeniu i vezias....ir ant svorio net pasijuto greiciausiai del vandens.
kaip sekas mil2liux? kaip sportas? as tai uzsikabinau juodai :D ieskaus kas su manim varytu i impulsa :D bet kad niekas nenori :(
2014-10-02 09:17:40
Man normaliai, aciu! :D esu pakyleta siandiena po apimciu pamatavimo :D jauciuosi super! :D nors sportuoju retai (arba sportuoju savaip) bet rezultatai po beveik menesio aiskiai matyti ne tik veidrodyje, bet ir apjuosiant metru, tai esu labai laiminga ir rytas mano prasidejo fantastiskai! :) sportuociau dazniau, bet dabar nelabai tam laiko randu :) dirbau be iseiginiu :) dabar atlaisveju vel po truputi, tai reikes vel truputi pakrutet :D woohoo! :) geros dieneles visoms! ;)
O tu eik viena i ta impulsa :) gi koks skirtumas ;) gal bus vienai netgi geriau, kai niekas netrukdys :D as eidavau viena sportuot, kai mano draugas kartu negaledavo ar dirbdavo :)
Dabar mano didysis tikslas pasidare irgi kojos! :D nusipirkau kelnes vienas internetu nu ir ka tu sau galvoji... per liemeni gerai, per kojas apspausta kaip nezinau kas! :D jauciu jei meginciau atsisest suplesyciau :D tad dabar mano tikslas - itilpti i tas kelnes! :D
2014-10-02 17:47:27
del tu kelniu juokas kaip sueme :D ir as tokias turiu :) dar vis trunyja spintoj :D :D :D bet istrauksiu i dienos sviesa :) o as kad galeciau maximuma spausciau is saves, bet stengiuos nenukrypt nuo kilo.lt rekomendaciju :) geriau leciau bet uztikrintai :)
tai ka geros ateinancios savaites;)
2014-11-06 09:25:07
Ei, Mil2liux, kur dingai???????????? :)
2014-11-12 16:04:28
Laba laba! :D Dingau tikrai kad ilgam... :D paslydau biski :) isvykau atostogaut i Airija, tai cia isvis nesilankiau! Tai mane visai zinutem uzbombardavo kilo.lt!!! :D Bet ir gerai :D kai gaunu kokia zinute is ju, tai iskart apima kaltes jausmas, kam cia nebeprisijungiu :D tiesiog man nebuvo galimybes prieiti prie kompiuterio :) vis kazkur ejau, keliavau, stengiausi pamatyti :) ir kaip ir visi zinome kas buna per atostogas :) nesirupini maistu nei trupucio :) tai daug prisiragavau, mityba visai mano issibalansavo :) grizus namo buvo vel sunku palaikyti tinkama mityba, bet katik kazkaip pagalvojau, reik vel susiimt! :) Tai stai as cia! :D ryte pasisveriau, galvojau issigasiu, bet ne. Per tas 3 savaites kol manes nebuvo, priaugau tik 200 gramu :) Tai kazkaip nebesigrauziu del to savo paslydimo :) ir ka, pradedu judeti vel! :) patinginiavom siek tiek nuo sveikos mitybos, tai tureciau dabar grizti stipriau nei pries tai! :D
2014-11-12 19:05:48
Sveika sugrizus, na as rimtesnem bedom nuklydus buvau :) na nepilnai, viena sas su maisto grafiku sunkiai sekes, nes reikalu begalybe, kita sav paslydau :( po to stojau su maistu i vezias, tai susirgau....Bet pagaliau jauciuos geriau, ryt kimbu ir i sporta :) as sversiuos ketvirtadieni....na nesportavimas tikiuos nebus pridejes kiek nors kg....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS