Apie viską

/

Apie viską

/

Odos perteklius numetus daug svorio

2014-09-04 14:22:49
Sveiki, gal kas iš jūsų turite patirties dėl nesusitraukusios odos, o gal turite kokių patarimų kaip to išvengti, nes planuoju numesti tikrai nemažai svorio ir ši problema tikrai baugina.
2014-09-05 12:41:36
Man neteko susidurti, tačiau manau, kad nereikia svorį mesti labai greitai, o viską reikėtų daryti neskubant, kad oda spėtų susitraukt. Bet tikslingesnę informaciją manau tau papasakotų dietologė ir treneris, tad protingiausiai būtų pasitarti su žmonėmis, kurie yra profisionalai savo srityje. Sekmes metant svorį ;)
2014-09-28 12:43:59
Galiu pasiulyti kremu kurie stangrina oda
2014-09-28 14:04:59
Besiremdama savo žiniomis ir praktika, galiu pasakyti, kad paprastai oda susitraukia. Kažkada seniai svėriau 104 kg. Vėliau numečiau iki 78 ir oda buvo puikiai susitraukus. Pradžioje krūtinė kiek nervino, nes buvo nukarus. Bet nešiojau liemenėlę, ir per metus ji pakilo ir susitvarkė. Nenaudojant jokių stangrinamųjų kremų ar dar kokių priedų. Dar turiu tokį keistą mastymą, kad stangrinamieji kremai padeda lygiai taip pat kaip ir bet kokie kiti kremai ar aliejai. tik į paprastus reik įmaišyti truputi kokių grūdelių, pvz, kavos tirščių. maltų avižinių dribsnių. Pakui aišku reik nusiprausti. Na manau internete daug visokių rastumėte patarimų. Odą stangrina ne kažkokia efektyvi kremo sudedamoji dalis, o paprasčiausias, trinimas, masažavimas. Ką ir siūlo daryti tepant brangiais kremais. Aišku, gal ir yra kokia maža dalis greitesnio efekto nei naudojant natūralias priemones. Čia panašiai kaip liekninančios stebuklingos piliulės-nusipirk, gerk, sureguliuok mitybą, sportuok, gerk daug vandens ir pamatysi kaip piliulė suveiks. Bet jei ta patį darysi be piliulės-rezultatą irgi turėsi. Gal kiek mažesnį, bet jis bus. Ir tą manau daugelis iš mūsų jau patyrėm. Taigi ar verta pirkti piliules, kremus ir tikėtis stebuklo? Manau tą stebuklą pačios susikuriam savo darbu ir rankomis.
Dar vieną galiu pastebėti dalyką, kurį sužinojau iš gerb Murnikovienės, kad odai susitraukti padeda baltymai, todėl ji griežtai nepataria laikytis angliavandeninių dietų, ar atsisakyti baltymų.
Aišku, kartais jau taip jau nutinka, kad būna išimčių ir taisyklės kokios nors nesuveikia, ir neaišku kodėl. Bet tai reti atvejai manau, tik labai išplatinti ir apie juos daug šnekama kaip apie taisyklę.
Beja, čia tik mano nuomonė ir nepriimkit jos vienpusiškai. Geriausia daryti viską taip, kuom tiki.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu