Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

pradedu ir as :)

2014-12-21 10:27:36
Daug smagių emocijų :) Sėkmės visiems siekiant užsibrėžtų tikslų. Pasidalinsiu savo: 12 dienų su Kilo.lt. Svorio sumažėjimas - 2,2-2,5 kg (keli šimtai gramų svyruoja), per tą laiką - 3 treniruotės su svoriais (sirgau angina, nelindau į salę). Maistas - totaliai pakeistas požiūris ir turinys: beveik dingo mėsa, atsirado daug žuvies ir daržovių. Ir dar - geras miegas (6-7 valandos) ir daug vaikščiojimo 9000 žingsnių per dieną (vidutiniškai). Kol kas motyvacija nedingo, judam toliau :) Laukia Kalėdų iššūkis :) Mano slaptas ginklas šiam laikotarpiui - jokio alkoholio ir plastikinės dėžutės maistui (gaminsiu savo kalėdinį maistą, kuris keliaus su manim per tėvus ir draugus). Tikiuosi būsiu suprastas :D
2014-12-21 23:12:41
Sveiki, na geros naujienos :) as ir planuoju su savo indukais keliauti pas uosvius ir mama :) mane supras, nes jau kiek menesiu priprate nieko nebesiulyt :) o va ir su gimtadieniu gavau vaisiu :) jokiu tortu :D ir visu poziuris pasikeite i mano dieta :D
tai ka judam toliau :) as kaledu ryta ant svarstykliu lipsiu :D tikiuos ta proga dar kilogramiuka pamesiu :)
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu