Mityba

/

Sveika mityba

/

Maistas prieš sportą

2014-01-07 12:05:53
Ką reikėtų valgyti prieš treniruotę, kad gerai jaustumeis ir būtų naudinga?
2014-01-08 14:05:36
Paprastą sūrelį gali, patarčiau tą kur įpakuotas popieriniame įpakavime(vienų gamintojų jie tik yra) ,kadangi juose mano manymų yra grynesnė varškė nei kituose sojų pripildytuose.. Arba dar galima kelis bananus irgi labai gerai. Siūlau sūrelį ,nes pagal skonį skanu ir naudingiau nei visoki šhh(bandelės ir pnš.) .
2014-01-08 18:05:58
O kiek laiko iki treniruotės veliausiai galima valgyt? Esu girdėjęs, kad valandą po valgymo sportuoti nepatariama..
2014-01-09 16:59:49
Priklauso kokį tu maistą valgei tame valandos begyje. Ar cepelinus kuriuos sunkiai virškina bei skaido, ar tu valgei paprastą sriubą kurią spėjo greit suvirškinti..

Kaip praitais metais lankiau boksą, o bokse yra labai daug kardio duodama, fizinis krūvis. Tai pavalgius kokių cepelinų 20min prieš tai sukeltum stresą didelį žarnyne, maisto negalėtų ramiai ir tinkamai išskaidyti bei suvirškinti. Taip pat sumažėja judrumas, aptyngsti , kadangi energijos pasiiema organizmas išskaidyti medžiagoms ,o ką dar kalbėti apie sporto intensivumą. Mano manymu, 30min. laikotarpio labiau reiktų venkti iki treniruotės pavalgius. 1h ne taip ir baisu, manau per tą laikotarpį tikrai spėtų suvirškinti, dar dasideda laikas kaip vyksti į treniruotę transportu ar peščiomis, plius kol persirengi ir panašiai ,manyčiau tikrai užtektų laiko apdoroti ,kad ir cepeliną :D
2014-02-12 08:14:43
Pries treniruote reikia suvalgyt baltyminio maisto o po puses valandos begi energetinio maisto,nes kitaip organizmas atstatyt energijos pasims is raumenu.ir nebijokit rasyt ir klaust Pauliukeviciaus...))tam Jis ir yra o treneris Jis labai geras!
2014-02-12 09:44:37
likus ~30min gali suvalgyt obuolį ar kažkokį vaisių kuris turi cukraus, turėsi daugiau energijos sportuot
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu