Apie viską

/

Apie viską

/

Ar geriate zaliusius kokteilius

2014-08-20 19:04:47
Kokia Jusu nuomone apie zaliuosius kokteilius? gal kas bandete?
2014-08-24 22:15:44
Kasdien gaminu vyrui, jis ryta pradeda zaliu kokteiliu. O kas su jais negerai? :)
2014-08-27 14:10:19
Žalieji kokteiliai, mano nuomone, yra labai sveikas, daug vitaminų ir ląstelienos turintis gėrimas! O ir skanus! :) Visom keturiom už!
2014-08-30 20:29:07
pavasarį labai tankia darydavau, dabar agurkai, pomidorai ir t. t., tai kokteiliai pasitraukė į antrą planą:)
2014-09-01 22:22:44
Aš dar nebandžiau nei karto iš savo meniu, bet reiks ir man prisiruošt susiplakti ir paragauti.
2014-09-07 18:16:25
man tai labai skanus zalieji kokteiliai, o ir energijos daug suteikia. :)
2014-09-11 11:18:12
Sveiki, mes labai mėgstam žalius kokteilius. Maišom visokius, dar pilu kokoso pieno. Labai tinka užkandžiams, kartais keičiu kokius vaisius į žalią kokteilį.
2014-09-12 00:48:47
Varlele, gal savo vienu megstamiausiu su kokosu pienu receptuku pasidalintum? Kazkur internete esu maciusi viena recepta, kai pakepamas bananas, po to pilamas kokoso pieno ir Lime citrinos misinys ant virsaus. ir patiekiama kaip desertas. dar nebandziau, bet prisiminusi pamaniau kad tiktu ir suplakti siuos ingidientus :)
2014-10-24 20:04:53
pirmakart zaliojo koktelio paragavau pernai pavasari čiliake (kivi, apelsinas, petrazole ir kazkokios sultys). Labai patiko. Tada pradejau dometis internete, googlej suvedziau "zaliuju kokteiliu receptai" ir man ju ismete gausybe. Dabar rytais as juos geriu vietoj privalomo vandens ir pusryciu. Gamybos principas labai paprastas: 2-3 jums patiems patinkantys vaisiai ir 1 darzove, arba atvirksciai - 2-3 darzoves ir 1 vaisius. Nereikia malti asorti is daug ingridientu, labai greitai atsibos. Siaip labai skanu ir sveika, dedu 5 zvaigzdutes.
2014-10-25 16:55:37
Pirmą kartą žaliąjį kokteilį paragavau, kai nusipirkau plaktuvą ir susiplakiau kokteilį sau :D Dėjau: bananą, šiek tiek medaus, varškės liesos pakelį, špinatų, cinamono ir linų sėmenų, įpilti galima pieno ar vandens, skysčius keisdavau. Na labai skanu ;) Tai būdavo arba mano pusryčiai arba vakarienė. :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu