Sportas

/

Sportas

/

Aerobikos treniruotės

2015-06-12 08:35:57
Aš jau išbandžiau per laisvą nuo sporto dieną. Super patiko ir pasirodė žymiai sunkiau ir aktyviau nei įprasta mankšta :) Man labai patiko.
2015-06-12 11:36:18
as per laisva diena einu i pilates/zumba/dviraciu programene su grupele pasirinktinai :) o sita isbandysiu rytais prasijudint :))))
2015-06-12 13:36:35
Eiveli, žinok, užklausiau mentoriaus, tai parašė,kad sportuoti tiek, kiek nurodyta. Kaip supratau, prasmės daugiau nėra,nes neefektyvu. Pamenu per "storulių" laidą vienas sportavo be saiko, o kūna buvo įjungęs apsauginį režimą ir daugiau 1kg per savaitę jis vis tiek nenumetė...Tai reiškia ir per tą laisvą dieną teks truputį atleist akseleratorių :D ir dėl mitybos,man pakoregavo pagal mano pomėgius ir prašymus, tai daugiau nebekeitinėsiu :)
2015-06-12 15:19:49
tai man būna laisva diena - šeštadienis - :D Aš mažai judu, ta prasme nėra pas mane reikalų, gerų draugių, pramogų, kad kiekvieną dieną kur išeiti (gyvenu užsienyje, Lietuvoj visi mano veikimai ir draugės yra palikusios :D ) tai manau lengva mankšta rytais nieko nepakenks ;) Nenoriu "užsikačialint" bet noriu numesti "lašinukus" kurie mane griaužia :D
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS